foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su Jurbarko apylinkės teismo darbuotojais

3g klasių mokiniai ir vaiko gerovės komisijos narės D.Tamošaitytė ir Sv. Stankevičienė susitiko su Jurbarko apylinkės teismo darbuotojais. Susitikimo tema: „Pareigos ir atsakomybė“.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija