foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Informacinis stendas "Sveikas gyvenimo būdas. Tabako, rūkymo žala sveikatai"

   Vaiko gerovės komisijos narė, socialinė pedagogė Roma Pikturnaitė išleido informacinį stendą "Sveikas gyvenimo būdas. Tabako, rūkymo žala sveikatai".

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija