foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

„Velnio drekio“ diena gimnazijoje

   Tokiu keistu pavadinimu buvo pravesta gegužės 31-osios dienos akcija „Diena be tabako“. Šis pavadinimas įstrigo sveikatos priežiūros specialistei Danutei dar vaikystėje, kai jos močiutė pasakojo, kad senais laikais buvo auginamas augalas pavadinimu „Velnio drekis“.

   Anksčiau patys žmonės augindavo tabaką. Iš jo sukdavo papirosus. Namiškiai, kovodami prieš rūkalius, įsukdavo „velnio drekio“ augalo į papirosą. Tokį papirosą surūkęs, daugiau iš tolo bijodavo rūkyti. Vaiko gerovės komisijos nariai apgailestavo, kad nežino, kaip atrodo tas augalas, gal ir dabar turėtų didžiulį pasisekimą kovai prieš rūkymą.

   Akcijos metu, per pertraukas, „velniais“ apsirengę 3-čiųjų klasių moksleiviai Vaidas Karušis ir Edvinas Navickas, gaudė rūkančius parke mokinius ir vedė į klasę, kurioje šie turėjo išklausyti vaizdinę paskaitą apie tabako žalą, kurią skaitė 3h klasės moksleivė Gintarė Balčiūtė. „Velnias“ gimnazijos foje  virė smalą iš cigarečių bei jų  pakelių rūkoriams.

   Šią akciją surengusios sveikatos specialistė Danutė ir socialinė pedagogė Nijolė tiki, kad nors kiek prisidėjo prie kovos prieš rūkymą.

   Nuo pat ryto stendas su vaizdine medžiaga ir pačių mokinių pasisakymais apie tabako žalą, kvietė visus susimąstyti ar verta pradėti rūkyti, o gal pasakyti tvirtą – NE!

   To linki visiems gimnazijos administracija bei Vaiko gerovės komisija.

Sėkmės Jums!

Vaiko gerovės komisijos narės Danutė Kriščiūnienė ir Nijolė Greičiuvienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija