foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos „Sveikatos poliklinika“

    Balandžio 26 dieną gimnazijoje dirbo „medicinos darbuotojai“. Tai gimnazistai, kurie tą dieną buvo „medikais“. Jie, apsirengę baltais chalatais, tikrino mokinių ūgį, svorį, kraujo spaudimą. Tais „medikais“ buvo 3-ųjų gimnazijos klasių mokiniai: Agnė Skaisgirytė, Dovilė Bastytė, Agnė Bastytė, Gerda Lukošiūtė, Ligitas Butkus ir Aurelijus Tvarijonas.

    Pasitikrinti ūgį, svorį, kraujo spaudimą norinčių netrūko: tai buvo mokytojai, mokiniai, aptarnaujantis personalas, bibliotekos darbuotojos, kiti darbuotojai. Čia buvo išduodami ir „Sveikatos  patikros pažymėjimai“. Tuo norėta savotiškai pažymėti Mediko dieną ir priminti mokiniams, kad jie privalo pasitikrinti sveikatą pas savo šeimos gydytoją iki rugsėjo 1 dienos.

    Sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė visur iškabino informacinius pranešimus apie būtiną sveikatos patikrą per vasaros atostogas.

Vaiko gerovės komisijos narės – sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė
socialinė pedagogė Nijolė Greičiuvienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija