foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pasaulinės psichikos sveikatos dienos paminėjimas

  Pasaulinė psichikos sveikatos diena šiemet buvo minima spalio 10 dieną. Gimnazijoje buvo išleistas ir dalintas lankstinukas, skatinantis ugdyti pozityvų mąstymo būdą bei kokie signalai rodo, kad laikas rasti laiko ne tik kūno, bet ir minčių poilsiui.

  Informaciniame ekrane buvo rodomos skaidrės, kaip susidoroti su neigiamomis emocijomis, jas tiesiog paleidžiant ir taip padedant sau pozityviai žvelgti į kasdienybės niuansus. Streso šiai dienai mes išvengti negalime, galime išmokti, kaip jį įveikti socialiai priimtinais būdais. Tai ir buvo demonstruojama skaidrėse simboliškai minint šią dieną.

Vaizdinė medžiaga, kuri buvo demonstruota gimnazijoje Pasaulinės psichikos sveikatos dienos paminėjimui.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija