foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

„Sveikos mitybos diena“ Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje

   Kiekvienas ruduo turtingas gėrybėmis. Gimnazistai panoro prisiminti ir kitiems priminti apie sveiką mitybą ir sveiką maistą. Kasdien būtina valgyti sriubą, o sveikiausia sriuba yra daržovių. Todėl ir nutarė virti daržovių sriubą.

   Didžiulis skelbimas gimnazijos fojė kvietė visus lapkričio 8 dieną per pertraukas į valgyklą, kurioje šaunios šeimininkės-gimnazistės vaišino sriuba nemokamai, o lietuvaitės, pasidabinusios tautiniais rūbais, siūlė kvapnios Ajerų duonos. Grojant lietuviškai liaudiškai muzikai ir sriuba atrodė didžiausias šventės skanėstas.

 

    Liūdino tai, kad ne visi mokiniai valgė sriubą. Jie sakė, kad sriubos ir namuose nevalgo. Sveikatos priežiūros specialistė čia pat aiškino, kad sriuba būtina kiekvienam, norinčiam būti sveikam, o ypač sriuba iš daržovių. Manome, kad namuose į sriubos valgymą ar nevalgymą nekreipiama dėmesio. „Apie sveiką gyvenimo būdą, sveiką mitybą teks dar ir dar kartą kalbėti su mokiniais ir jų tėvais,“- kalbėjo sveikatos specialistė Danutė Kriščiūnienė.

Vaiko gerovės komisijos narė, socialinė pedagogė   Nijolė Greičiuvienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija