Gimnazistų apsilankymas neįgaliųjų dienos centre

Artėjant didžiajai šventei – šv. Velykom, gimnazijos „Sniego gniūžtės“ nariai nutarė šventine nuotaika pasidalinti ir su VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ neįgaliųjų dienos cento lankytojais. Visi kartu praleido popietę, skirtą ateinančioms šv. Velykoms paminėti. Jos metu buvo prisiminti Velykų papročiai ir tradicijos, žaidžiami žaidimai, dainuojamos dainos ir deklamuojami eilėraščiai.
Šis susitikimas buvo pirmasis, tačiau tikrai ne paskutinis, todėl nesakėme „Viso gero“, o sakėme „Iki kito susitikimo“.

Socialinė pedagogė D. Eidokaitienė

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija