foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Solidarumo bėgimas

    Spalio 21 dieną mūsų mokyklos bendruomenės nariai prisijungė prie „Gelbėkit vaikus“ organizuoto Solidarumo bėgimo. Kiekvieną nubėgtą kilometrą Solidarumo bėgimo dalyviai turėjo parduoti. Tam jie ruošėsi iš anksto - tarėsi su asmenimis, kurie nėra abejingi vaikų problemoms: tėvais, kaimynais, draugais, savivaldybės atstovais ir kitais, kurie sutiko šiuos kilometrus nupirkti. 

   Šio bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos Lietuvos vaikų dienos centrams bei Zambijos vaikams. 

 

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija