foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Vincas Kudirka

   2018 m. gruodžio 31 d. sukanka 160 metų, kai gimė žymiausias XIX a. pabaigos lietuvių poetas, publicistas, laikraščio „Varpas“ steigėjas ir autorius formavęs pozityvistinę lietuvių kultūros kryptį - Vincas Kudirka. Taip pat sukako 120 metų, kai sukurta jo „Tautiška giesmė“, tapusi Lietuvos Respublikos himnu.

   Mokyklos bibliotekoje parengta paroda Lietuvos mylėtojui ir Tautiškos giesmės autoriui V. Kudirkai atminti. Kviečiame apsilankyti!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija