foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Simono Daukanto 225-osios gimimo metinės

  Simonas Daukantas (1793–1864) – pirmasis profesionalus lietuvių istorikas, pirmosios Lietuvos istorijos lietuvių kalba autorius, rašęs ir leidęs ne tik istorijos veikalus, bet ir skaitinius, vadovėlius, žodynus, ūkio patarimų knygeles, tautosaką. Šiais metais minime Simono Daukanto 225-ąsias gimimo metines.

   Lietuvos Respublikos Seimas 2018-uosius paskelbė S. Daukanto metais. Minint istoriko, rašytojo jubiliejų, gimnazijos bibliotekoje parengta paroda „Simonui Daukantui – istorikui, švietėjui, tautinio atgimimo žadintojui -  225“.

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija