foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

100 metų Lietuvos Nepriklausomybei skirta paroda 

     1918 m. vasario 16 d. buvo paskelbtas Nepriklausomybės aktas, kuris užtikrino mūsų Tautos savarankišką, laisvą valstybinį gyvenimą. Jis atvėrė mūsų Tautai naujas galimybes kurti nepriklausomos, „demokratiniais pamatais sutvarkytos” Lietuvos ateitį.

Kviečiame visus apsilankyti gimnazijos bibliotekoje

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija