UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU SKAITMENINIŲ TECHNOLOGIJŲ KOORDINATORIAI

Gimnazijos direktoriaus 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. VO-78 ,,Dėl skaitmeninių technologijų administratorių paskyrimo“ (vadovaujantis Rekomendacijomis dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu, patvirtintomis LR švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. V-372) paskirti gimnazijos ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu skaitmeninių technologijų administratoriai (konsultuoja mokytojus ir mokinius IKT naudojimo klausimais):

Žilvinas Nedelčenka, inžinierius programuotojas (kontaktai: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Algirdas Kazinevičius, inžinierius programuotojas, IKT mokytojas (kontaktai: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Tamo dienynas).

Mokytojų ir mokinių konsultavimą IKT naudojimo klausimais koordinuoja gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui (tel. Nr. 8 447 72 562).

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija