DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUO 2021 M. GEGUŽĖS 3 D.

Informuojame remiantis Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. balandžio 19 d. įsakymu Nr. V-576 „Dėl vidurinio ugdymo baigiamųjų klasių mokinių ugdymo proceso organizavimo 2020–2021 mokslo metais“ nuo gegužės 3 d. gimnazijoje abiturientams ugdymo procesas organizuojamas mišriu ugdymo proceso organizavimo būdu t. y. derinant kasdienį mokymo proceso organizavimo ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus.

Dalykai mokomi kontaktiniu būdu: lietuvių kalba ir literatūra, matematika, anglų kalba, istorija, geografija, biologija, fizika, šokis, teatras, fizinis ugdymas, ekonomika ir verslumas, psichologija, lotynų kalba.

Dalykai mokomi nuotoliniu būdu: dorinis ugdymas (etika, tikyba), anglų kalba J. Kazinevičienės grupė, vokiečių kalbos grupės, rusų kalba, chemija, informacinės technologijos, dailė, technologijos, fotografija, muzika, braižyba.

1 – 3 gimnazijos klasių mokinių ugdymo procesas ir toliau organizuojamas nuotoliniu mokymo proceso organizavimo būdu.

Gimnazijos administracija

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija