foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kviečiame mokytis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje!

   Prašymai į naujai formuojamas gimnazijos I klases priimami nuo 2021 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. birželio 30 d., į II–IV klases – nuo 2021 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d.

   Esant karantinui, pasirašytą, nuskenuotą arba nufotografuotą prašymą ir nuskenuotą arba nufotografuotą pageidaujančio mokytis asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę/pasą ar gimimo liudijimą) rekomenduojame pateikti el. paštu:  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

   Nesant galimybės prašymus ir asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus pateikti nurodytu elektroniniu paštu, juos priima gimnazijos sekretorė buhalterijoje (I aukštas) pirmadieniais-ketvirtadieniais: 8.00–12.00 val. ir 13.00–16.00 val., penktadieniais –  8.00–12.00 val. ir 13.00–15.00 val.

   Pasibaigus mokslo metams (į I klases – iki 2021 m. birželio 30 d., į II–IV klases – iki 2021 m. rugpjūčio 31 d.) pateiksite mokymosi pasiekimus įteisinančius dokumentus: Mokymosi pasiekimų pažymėjimą ar Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.

 Dėl prašymų pildymo ir jų pateikimo ar išsamesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. (8 447) 79 013.

Priėmimo mokytis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje prašymo forma

Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją tvarkos aprašas

                                                                                                    Laukiame būsimų gimnazistų!

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija