Psichologai mokiniams apie mokinius - 11

2020 m. lapkričio 30 d. - gruodžio 4 d.
Konferencija skirta 10 - 12 klasės mokiniams, besidomintiems psichologija, tėvams, mokytojams.
Visiems dalyvavusiems bus išduodami pažymėjimai.
Konferencija vyks nuotoliniu būdu
Registracija: https://forms.gle/qBR2wBHWXWPeBmWK9
Konferencijos metu VDU psichologijos dėstytojai ir studentai pristatys savo moksliniais tyrimais pagrįstus pranešimus ir kvies dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

Skaityti daugiau...

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija