Mokslo ir žinių dienos organizavimo tvarka

Maloniai kviečiame visus mokinius atvykti į Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnaziją 2020 m. rugsėjo 1 d. tokia tvarka:
      10.00 val. I-II gimnazijos klasių mokiniai renkasi nurodytuose kabinetuose (sąrašą rasite čia).
      12.00 val. III-IV gimnazijos klasių mokiniai renkasi nurodytuose kabinetuose (sąrašą rasite čia).

Atvykstant į gimnaziją būtina turėti apsaugines veido kaukes.

Mokslo ir žinių dienos proga linkime, kad visus mokslo metus gimnazijos bendruomenę lydėtų sėkmė, noras tobulėti ir kuo daugiau pažinti.

Administracija

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija