foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kviečiame nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje!

   Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. prašymai į gimnazijos I–IV klases priimami tik elektroniniu paštu, adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (užpildytas ir tėvų parašu patvirtintas prašymas bei vaiko tapatybę patvirtinantis dokumentas skenuojami arba fotografuojami ir siunčiami nurodytu elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Asmens duomenys bus tvarkomi nepažeidžiant LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų). Prašymo formą rasite gimnazijos internetiniame puslapyje www.jurbarkogimnazija.lt, paspaudę nuorodą prašymas

Mokinio įgyto išsilavinimo pažymėjimas bus priimamas pasibaigus 2019–2020 mokslo metams.

Informacija teikiama telefonais (8 447) 72 561; (8 447) 79 012.

Laukiame Jūsų visų prašymų!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija