foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Abiturientų laukia Pasieniečių mokykla

Per vienerius metus čia galima įgyti pasieniečio profesiją.
Kodėl verta tapti pasieniečiu?

Tai galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugumo.
Studijų metu mokama stipendija, nemokamas bendrabutis;
garantuotas darbas;
sveikatos ir gyvybės draudimas;
valstybinė pensija;
maitinimosi kompensacija;
kelionės išlaidų kompensacija;
pareiginė alga, priedai, priemokos;
atostogos;
Pareigūnai gali būti skatinami už nepriekaištingą pareigų atlikimą.

Visa informacija susijusi su reikalavimais ir taisyklėmis tapti pasieniečiu: http://www.pasienis.lt/lit/Informacija-siemet-ketinantiems-stoti-i-pasienieciu-mokykla
Pretendentai, pageidaujantys gauti siuntimą dalyvauti atrankoje į Pasieniečių mokyklą, dokumentus iki 2020 m. liepos 15 d.,  el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija