2020-2021 m. m. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1 klasių sąrašai

Mokinių kodų  sąrašą skaitykite čia...

Klasių auklėtojai:

1 A klasės auklėtoja Vilma Strončikienė
1 B klasės auklėtoja Gitana Bajorinaitė
1 C klasės auklėtoja Irma Savickaitė
1 D klasės auklėtoja Jolanta Norkūnienė
1 E klasės auklėtoja Vita Klepikovienė

Jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“

Balandžio 7 dieną startavo nauja jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS). Tai iniciatyva, skirta moksleiviams, kuri padeda jiems atrasti mentorius, konsultuojančius mokslo, karjeros pasirinkimo ir kasdienybės klausimais. Taip pat iniciatyvos interneto svetainėje (https://smms.lt/) pateikiama naudinga informacija apie mokymąsi, turiningą laisvalaikio praleidimą.

Skaityti daugiau

Bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus Gedimino Technikos Universitetu

Gegužės 16 dieną mūsų gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Gedimino Technikos Universitetu. VGTU klasių moksleiviams universitetas įsipareigoja suteikia galimybę apsilankyti universitete, laboratorijose, klausytis dėstytojų paskaitų, atlikti praktinius darbus chemijos ir fizikos laboratorijose, bei dalyvauti moksleiviams universiteto organizuojamuose renginiuose. Mūsų gimnazijoje nuo 2017m. rugsėjo 1 dienos bus steigiama mobili VGTU klasė. Į šią klasę bus atrenkami moksleiviai, kurie ateityje žada rinktis technologines bei fizinių mokslų studijas. Plačiau apie tai galima paskaityti:  http://www.vgtu.lt/norintiems-studijuoti/moksleiviams/447

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija