foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Mieli gimnazijos mokytojai, darbuotojai, mokinių tėveliai

   Labai tikimės, kad 2 procentų pajamų mokesčio dalies paramą jūs skirsite Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai. Tai labai svarbus indėlis turtinant gimnazijos materialinę bazę, tenkinant gimnazijos mokytojų ir mokinių pažintines, kultūrines ir kitas ugdomojo pobūdžio reikmes.

  Jei apsisprendėte 2 proc. savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai paremti, tuomet reikia užpildyti specialią formą FRO512 ir ją pristatyti Valstybinei mokesčių inspekcijai arba tiesiog atnešti į raštinę. 
    Prašymas (forma FRO512) pildoma DIDŽIOSIOMIS SPAUSDINTOMIS RAIDĖMIS.

   Norintys skirti paramą, FR0512 formą dėl paramos skyrimo VMI gali pateikti šiais būdais:

  1. elektroniniu būdu (per EDS) https://deklaravimas.vmi.lt

prisijungti galima per elektroninę bankininkystę, su VMI suteiktomis priemonėmis arba elektroniniu parašu, prisijungus galima pildyti dokumentus tiesiogiai portale; tiesioginio pildymo metu vartotojams nurodomos pildymo klaidos; tai padeda užtikrinti prašymų duomenų kokybę ir laiku pervedamą paramą gavėjams); 
 

  1. Galite patys siųsti paštu Valstybinei mokesčių inspekcijai Neravų g. 8, LT-66401, Druskininkai arba užpildytą formą atnešti į raštinę. Taip sutaupysite siuntimo išlaidas.

Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).

Pagarbiai, 
Gimnazijos administracija

Gimnazijos kodas: 290917890

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija