Informacija dėl uniformų 2018 – 2019 m. m.

Informuojame, kad liepos 10 d. ir rugpjūčio 9 d. gimnazijoje nuo 15.00 val. iki 17.00 val. siuvyklos „ELVA“ atstovai matuos mokyklines uniformas naujiems mokslo metams I – III G klasių mokiniams ir visiems pageidaujantiems.

Mokyklinių uniformų atidavimas rugpjūčio 27 d. nuo 16.00 val. iki 18.00 val.

Užsisakant švarkelį reikia sumokėti 20 eurų, sijoną 10 eurų avansą.

Siuvyklos tel. nr. 869968470

2018-2019 m. m. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1 klasių sąrašai

Mokinių kodų  sąrašą skaitykite čia...

2018-2019 m. m. I-ų klasių mokiniams informaciją apie kodus suteiks klasių auklėtojai birželio 25 d.

Tėvų linija

Daugiau nei pusmetį veikianti “Tėvų linija” - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.

Daugiau informacijos

Mieli gimnazijos mokytojai, darbuotojai, mokinių tėveliai

Labai tikimės, kad 2 procentų pajamų mokesčio dalies paramą jūs skirsite Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai. Tai labai svarbus indėlis turtinant gimnazijos materialinę bazę, tenkinant gimnazijos mokytojų ir mokinių pažintines, kultūrines ir kitas ugdomojo pobūdžio reikmes.

Jei apsisprendėte 2 proc. savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai paremti, tuomet reikia užpildyti specialią formą FRO512 ir ją pristatyti Valstybinei mokesčių inspekcijai arba tiesiog atnešti į raštinę.
    Prašymas (forma FRO512) pildoma DIDŽIOSIOMIS SPAUSDINTOMIS RAIDĖMIS.

Skaityti daugiau

Mieli gimnazijos mokytojai, darbuotojai, mokinių tėveliai,

labai tikimės, kad 2 procentų pajamų mokesčio dalies paramą jūs skirsite Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai. Tai labai svarbus indėlis turtinant gimnazijos materialinę bazę, tenkinant gimnazijos mokytojų ir mokinių pažintines, kultūrines ir kitas ugdomojo pobūdžio reikmes.

Skaityti daugiau

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija