foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Brandos atestatų įteikimo šventė 2017 m.

Iškilminga brandos atestatų įteikimo šventė vyks liepos 14 d. 16.00 val. Jurbarko kultūros centre.

Liepos 14 d. nuo 8.00 iki 14.00 val. abiturientai atvyksta į socialinės Renatos Streleckienės kabinetą (bendrabučio pastate), pasirašyti brandos atestatų apskaitos knygoje.

Administracija

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija