PASKELBTI LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS VALSTYBINIO BRANDOS EGZAMINO REZULTATAI

Jau paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino rezultatai. Jurbarko rajone jį laikė 142 abiturientai (šalyje – 16 970). Egzaminą išlaikė 92,25 proc. laikiusiųjų Jurbarko rajone (šalyje – 89,23 proc.).

Galime pasidžiaugti, kad 2 abiturientai iš lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino gavo šimtukus – abu mokiniai iš Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos. Visoje šalyje iš viso 214-os abiturientų lietuvių kalbos ir literatūros žinios ir gebėjimai buvo įvertinti šimtuku.

Vidutinis mūsų rajono kandidatų šio egzamino išlaikymo balas – 46,8 (šalyje – 44,27). Kandidatai, kurie neišlaikė lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino, turės galimybę jį perlaikyti pakartotinėje sesijoje, kuri vyks š. m. rugpjūčio 4 d.

Sveikiname abi 💯 gavusias mokines ir jų mokytoją!!!!
     Laukiame kitų egzaminų rezultatų!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija