foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Svarbi informacija 2020 m. abiturientams

   Šiuo metu priimami sprendimai dėl bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas datų pakeitimo. Planuojami du priėmimo etapai, pirmojo priėmimo preliminari data 2020-08-14 (bus tikslinama).

   SVARBU: prašymai LAMA BPO sistemoje pildomi įprasta tvarka nuo birželio 1 d. Abiturientai, kurie planuoja laikyti stojamuosius egzaminus ir/ar motyvacinį testą, turi prašymą užpildyti kuo anksčiau, tik prasidėjus prašymų pildymui, nes per LAMA BPO gaus informaciją apie egzaminų/testų laikymo laiką ir būdą.

    Daugiau informacijos lamabpo.lt

    Norintieji pasikonsultuoti, skambinkite tel. 8 652 04717

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija