foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pasiruošk brandos egzaminams su KTU 2021

    Kauno technologijos universiteto (KTU) Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetas jau šį pavasarį kviečia visus vyresniųjų klasių (11-12 kl.) mokinius į paskaitų ciklą „Pasiruošk brandos egzaminams su KTU“. 1-2 akademinių valandų užsiėmimus ves KTU ir kviestiniai lektoriai.

Skaityti daugiau ...

2020 m. Brandos atestatų įteikimo šventė

    Maloniai kviečiame į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 94-osios abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventę, kuri vyks 2020 m. rugpjūčio 8 d. 14 val. Jurbarko dvaro parke.
    (Lyjant lietui šventė vyks Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje.)

Gimnazijos bendruomenės vardu direktorė Vida Greičiūtė

    Skaityti daugiau...

PASKELBTI LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS VALSTYBINIO BRANDOS EGZAMINO REZULTATAI  

   Jau paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino rezultatai. Jurbarko rajone jį laikė 142 abiturientai (šalyje – 16 970). Egzaminą išlaikė 92,25 proc. laikiusiųjų Jurbarko rajone (šalyje – 89,23 proc.).

Skaityti daugiau

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija