foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

INFORMACIJA APIE 2019–2020 MOKSLO METŲ PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ PATIKRINIMO IR BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠČIO KEITIMĄ

   2020 metų kovo 13 d. švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymais yra pakeisti 2019–2020 mokslo metų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo ir brandos egzaminų tvarkaraščiai.

  Gimtosios kalbos (baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių) pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo dalies žodžiu vykdymas yra pratęsiamas iki gegužės 15 d.

    Lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos vykdymas pratęsiamas iki gegužės 4 d.

Skaityti daugiau

2019 m. VBE rezultatai

     Šiais metais 100 balų įvertinimus gavo 12 abiturientų.  2 - abiturientai gavo už valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą. 3 - abiturientai gavo už valstybinį anglų kalbos egzaminą. 1- abiturientas už valstybinį biologijos egzaminą. 3- abiturientai už informacinių technologijų egzaminą. 4- abiturientai gavo 99 už valstybinį anglų kalbos egzaminą. 2-abiturientai už matematikos valstybinį brandos egzaminą, 1-abiturientė už tarptautinį  vokiečių kalbos egzaminąs DSD II.

      Sveikiname abiturientus ir jų mokytojus.  

Skaityti daugiau

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija