Pradžia Ugdymas Neformalusis

NEFORMALIOJO UGDYMO TVARKARAŠTIS 2016-2017 m. m.

PAGRINDINIS UGDYMAS

BŪRELIO PAVADINIMAS

DARBO VIETA, LAIKAS

KLASĖ

BŪRELIO VADOVAS

Krepšinis (merginoms)

Sporto salė

Pirmadienis - 14.35-15.20

1g-2g.

P. Valaitis

Krepšinio būrelis

(vaikinams)

Sporto salė

 Trečiadienis - ketvirtadienis -14.35-16.10

1g.-2g.

P. Valaitis

Teniso būrelis

Sporto salė

 Antradienis-14.45-15.30

1g-2g.

R.Brazaitis

Tinklinio būrelis

Sporto salė
Trečiadienis -14.45-15.30

1g -2g.

R.Brazaitis

Futbolo būrelis

Sporto salė
Penktadienis -14.40-15.15

1g -2g.

L.Klijūnas

Tinklinio būrelis

Sporto salė

Trečiadienis 14.40-15.25

2g.

L.Klijūnas

Mišrus ansamblis

34 kabinetas

Antradienis, trečiadienis 14.35-16.10

1g.-2g.

G.Mikšienė

Dailės studija

7 kab.

Penktadienis - 13.35-15.25

1g.-2g.

J. Davidavičienė

 

Rankdarbių būrelis

Technologijų kab.

Ketvirtadienis - 13.45-15.20

1g.-2g.

I.Petruitienė

Šaulių būrelis

Jaunųjų šaulių štabas, Ugniagesių g.1

Ketvirtadienis -14.30-15.35

1g.-2g.

M. Jazukevičius

Džiudžitsu sporto klubas Pantera

Dariaus ir Girėno g. 120 A,

Pirmadienis, trečiadienis 17.40-18.25

1-2g.

M.Smirnovas

,,Gamtos tyrimai“

18 kabinetas

Antradienis 13.45-15.20

1-2g.

J.Ašutaitytė

Teniso būrelis

Sporto salė

 Antradienis-15.30-16.15

3g-4g.

R.Brazaitis

Tinklinio būrelis

Sporto salė
Trečiadienis -15.30-16.15

3g -4g.

R.Brazaitis

VIDURINIS

UGDYMAS

BŪRELIO PAVADINIMAS

DARBO LAIKAS, VIETA

KLASĖ

BŪRELIO VADOVAS

Krepšinis (merginoms)

Sporto salė

Pirmadienis -14.35-16.20

3g-4g.

P. Valaitis

Krepšinio būrelis

(vaikinams)

Sporto salė

Trečiadienis, ketvirtadienis -14.35-16.10

3g.-4g.

P. Valaitis

Tinklinio būrelis

Sporto salė

Trečiadienis -15.30-16.15

3g.-4g.

L.Klijūnas

Šokių studija „Ievužė“

Sporto salė

Pirmadienis, antradienis 15.30 -17.05

3g-4g.

I.Janauskaitė

Mišrus ansamblis

34 kabinetas

Antradienis, trečiadienis 14.35-16.10

                                        16.20-17.05

3g.-4g.

G.Mikšienė

Dailės studija

7 kab., keramikos dirbtuvės

Penktadienis - 15.25-17.05

3g.-4g.

J. Davidavičienė

 

Foto būrelis

Dirbtuvės

 Penktadienis-12.55 – 14.30

3g.-4g.

A.Būblaitis

Poetinio teatro studija

Aktų salė

Pirmadienis, 14.30 - 16.10

3-4g.

J.Videikienė

Šaulių būrelis

Jaunųjų šaulių štabas, Ugniagesių g.1

Ketvirtadienis-15.40-16.25

3g.-4g.

M. Jazukevičius

Džiudžitsu sporto klubas Pantera‘

Dariaus ir Girėno g. 120 A,

Pirmadienis,  trečiadienis-16.00-17.35

3-4g.

M.Smirnovas

Stalo tenisas

Sporto salė,

Pirmadienis, trečiadienis 14.30-16.05

1-4 g.

St. Motulas


Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

Vaikų linijos telefonas