foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pasaulinė psichikos sveikatos diena 2017

    Gimnazistai paminėjo Pasaulinę psichikos sveikatos dieną.

Skaityti daugiau

Studijų mugė „Kas po to?“

    Spalio 13 d. gimnazijos aktų salėje vyko studijų mugė „Kas po to?“, kurioje savo pamąstymais ir patirtimi pasidalino buvę gimnazijos mokiniai. Matas Mačiulaitis teigė „jei tiki, kad tavo žodis vieną dieną gali tapti galutiniu ir neskundžiamu, kad esi vertas formuoti ir įgyvendinti vieną iš trijų valdžių bei užtikrinti įstatymo viršenybę, rinkis studijuoti teisę“. Inga Būblaitytė padėjo atsakyti į dažnai keliamą klausimą „Kur stoti?“ jei traukia tokios studijų kryptys kaip reklama, komunikacija, žurnalistika ir filologija.

Skaityti daugiau

2017 m. Konstitucijos egzamino II-asis etapas

    Istorijos mokytojos Birutės Genienės mokinės Aušrinė Kovalenkaitė ir Rimgailė Vaitkutė dalyvavo Konstitucijos egzamino II-jame etape, kuris vyko spalio 12 d., gimnazijos skaitykloje. Šių dalyvių užduotis vertins centralizuota vertinimo komisija, kuri išrinks Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Laimėtojų apdovanojimai vyks spalio 25 d. Prezidentūroje.

 

Tarptautinė šypsenos diena mūsų gimnazijoje

 

   

 

Mokytojų diena 2017

   Gimnazijos mokinių taryba pasveikino mokytojus su tarptautine mokytojų diena. Šventė prasidėjo anksti ryte pasitinkant mokytojus su gėlėmis ir šventine muzika. Gyvą muziką, dainas, eiles mokytojams dovanojo Kamilė Ambrutaitytė, Viktorija Pėkautaitė, Guoda Stalgytė, Edvinas Sutkus, Augustė Pocevičiūtė, Ieva Sapronaitytė, Vėjūnė Rupeikaitė, Edvinas Skarbalius, muzikos mokytoja Gražina Mikšienė. Dvasinę mokytojų pusiausvyra rūpinosi „Gėlių vaikai“ Justas Virbickas, Pijus Bastys, Augustė Žemaitytė, Erika Alijošiūtė, Kamilijia Palaitytė, Beatričė Kukytė.

Skaityti daugiau

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija