Pasaulinė psichikos sveikatos diena 2017

Gimnazistai paminėjo Pasaulinę psichikos sveikatos dieną.

Skaityti daugiau

Studijų mugė „Kas po to?“

Spalio 13 d. gimnazijos aktų salėje vyko studijų mugė „Kas po to?“, kurioje savo pamąstymais ir patirtimi pasidalino buvę gimnazijos mokiniai. Matas Mačiulaitis teigė „jei tiki, kad tavo žodis vieną dieną gali tapti galutiniu ir neskundžiamu, kad esi vertas formuoti ir įgyvendinti vieną iš trijų valdžių bei užtikrinti įstatymo viršenybę, rinkis studijuoti teisę“. Inga Būblaitytė padėjo atsakyti į dažnai keliamą klausimą „Kur stoti?“ jei traukia tokios studijų kryptys kaip reklama, komunikacija, žurnalistika ir filologija.

2017 m. Konstitucijos egzamino II-asis etapas

Istorijos mokytojos Birutės Genienės mokinės Aušrinė Kovalenkaitė ir Rimgailė Vaitkutė dalyvavo Konstitucijos egzamino II-jame etape, kuris vyko spalio 12 d., gimnazijos skaitykloje. Šių dalyvių užduotis vertins centralizuota vertinimo komisija, kuri išrinks Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Laimėtojų apdovanojimai vyks spalio 25 d. Prezidentūroje.

Tarptautinė šypsenos diena mūsų gimnazijoje

Mokytojų diena 2017

Gimnazijos mokinių taryba pasveikino mokytojus su tarptautine mokytojų diena. Šventė prasidėjo anksti ryte pasitinkant mokytojus su gėlėmis ir šventine muzika. Gyvą muziką, dainas, eiles mokytojams dovanojo Kamilė Ambrutaitytė, Viktorija Pėkautaitė, Guoda Stalgytė, Edvinas Sutkus, Augustė Pocevičiūtė, Ieva Sapronaitytė, Vėjūnė Rupeikaitė, Edvinas Skarbalius, muzikos mokytoja Gražina Mikšienė. Dvasinę mokytojų pusiausvyra rūpinosi „Gėlių vaikai“ Justas Virbickas, Pijus Bastys, Augustė Žemaitytė, Erika Alijošiūtė, Kamilijia Palaitytė, Beatričė Kukytė.

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija