Pasaulinės AIDS dienos protų mūšis: „AIDS: geriau žinoti 17“

Gruodžio 1 d. – Pasaulinė kovos su AIDS diena. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į AIDS ligą ir ja sergančiuosius bei siekti sumažinti užsikrėtimų ŽIV skaičių, vengti diskriminacijos, mažinti mirtingumą nuo AIDS!

Skaityti daugiau

Dalyvavimas rajoninėje mokinių konferencijoje „Alternatyva“

Lapkričio 24 d. gimnazijos mokinių atstovai kartu su socialine pedagoge D. Eidokaitiene dalyvavo rajoninėje mokinių konferencijoje „Alternatyva“, kuri vyko Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje.

Kalėdinis matematikos turnyras

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje gruodžio 5 dieną matematikos mokytojos Laiminos Juškienės 3M4 ir 4M4 grupių mokiniai dalyvavo Kalėdiniame matematikos turnyre. Jie ne tik sprendė užduotis, bet ir patys kūrė matematines-kalėdines užduotėles.

Skaityti daugiau

Jaunųjų žurnalistų būrelio viešnagė laikraščio redakcijoje

Gruodžio 1-ąją gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelis lankėsi Jurbarko miesto ir rajono laikraščio „Mūsų laikas“ redakcijoje. Išvyka buvo įdomi: leidinio direktorė Oksana Mazur ir korespondentė Rasa Murauskienė supažindino su šiuo metu leidžiamo laikraščio istorija, atskleidė žurnalistinio darbo specifiką ir užkulisius, papasakojo atsitikimų iš savo patirties. Daug emocijų kilo antrojoje susitikimo dalyje, kai gimnazistės atliko praktines užduotis: kūrė straipsnių antraštes, galvojo, kokios savybės būdingos žurnalistui, diskutavo bei ginčijosi. Apsilankymas redakcijoje buvo naudingas: dar daugiau sužinota apie vieną iš įtakingiausių profesijų Lietuvoje – juk ne veltui sakoma, kad žiniasklaida yra ketvirtoji valdžia, turinti didelę galią paveikti visuomenės gyvenimą.

Gimnazisto paso šventė 2017

Lapkričio 16 d. 1-ų gimnazijos klasių mokiniai ir jų tėvai buvo pakviesti į jubiliejinę Gimnazisto paso šventę, kurią jau penktą kartą gimnazijoje organizuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė kartu su 1-ų klasių auklėtojais Vilija Bartusevičiene, Reda Žemeliene, Zita Bilotiene, Edita Černiauskiene, Roma Kasparaitiene, muzikos mokytoja Gražina Mikšiene, fotografijos mokytoju Adolfu Būblaičiu, dailės mokytoja Jurgita Davidavičiene, teatro mokytoja Jūrate Videikiene ir šokio mokytoja Reda Žemeliene.

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija