Pradžia Renginiai

Biologijos tiriamųjų darbų konferencija

2017 m. gegužės 29 d. mūsų gimnazijoje vyko biologijos tiriamųjų darbų konferencija. Renginyje dalyvavo 1 – 3 gimnazijos klasių mokiniai. Jie pristatė tiriamuosius darbus įvairiomis biologijos temomis. Visi darbai buvo skirtingi ir įdomūs. Džiugu buvo matyti žingeidžių mokinių veidus, kurie įdėmiai klausėsi, diskutavo. Darbų pristatymų klausėsi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, direktorius, pavaduotojos, tėvai. Visi smagiai dalyvavo praktinėje konferencijos dalyje. Konferencijos organizatorė, biologijos mokytoja Janina Ašutaitytė, įdėjo daug darbo, jog paruoštų šį renginį. Tai matėsi vos įėjus į klasę: kabinete išradingai iškabinta foto galerija, atspausdintos skrajutės ir kt. Mokytojos paruošti mokiniai parodė puikias žinias, gebėjimus deramai parengti pristatymus, bei įdomiai pateikti informaciją. Kiekvienas jaunasis tyrėjas džiaugėsi atliktu darbu ir žada toliau bristi į nuostabų gamtos pažinimų ir įdomybių pilną tyrėjų pasaulį.

1c klasės mokinė Kamilė Ambrutaitytė

Paskutinis skambutis 2017

Gimnazistų išvyka į Vertimų stovyklavietę

Gimnazijos komanda dalyvavo prevenciniame renginyje

Gegužės 9 d. Jurbarko kultūros centre vyko prevencinis renginys – respublikinės šaunių komandų varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“.

Mūsų gimnazijos komanda, pasivadinusi „Eureka“, varžytuvėse pelnė artistiškiausios komandos nominaciją. Sveikiname ir dėkojame 2b klasės mokinėms Vikai Lukauskaitei, Emilijai Kazlauskaitei, Vasarei Pociūtei, Medai Jankauskaitei, Indrei Gasiūnaitei ir Akvilei Antanaitytei už labai šaunų pasirodymą.

Kultūringiausi gimnazistai 2017

Gegužės 18 d. gimnazijos aktų salėje buvo įteikti padėkos raštai kultūringiausiems gimnazistams.

Daugiau informacijos apie renginį.

Sveikiname!

Daugiau įrašų...