Pradžia Renginiai

Išleistuvės 2017

   Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė liepos 14 d., Jurbarko kultūros centre įteikė brandos atestatus 91 laidos abiturientams.

   Simo Velonskio įsteigtas premijas šio fondo patikėtinis Vidimantas Urbonas įteikė Dirvelytei Eiminai ir Pranaičiui Žilvinui. Gimnazijos mecenatė Nijolė Globienė premiją įteikė Mileriui Matui. Brandos atestatai su pagyrimu buvo įteikti Dirvelytei Eiminai, Kazėnaitei Samantai, Pranaičiui Žilvinui, Sabaitei Karolinai, Mykolaitytei Jurgitai. Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius įteikė padėkos raštus už labai gerą mokymąsi Jogaitei Ievai, Sabaitei Karolinai, Gedminaitei Snieguolei, Jokšaitei Julijai. Už dalyvavimą olimpiadose Šimkui Adomui, Sandarui Aisčiui.

Skaityti daugiau...

Biologijos tiriamųjų darbų konferencija

   2017 m. gegužės 29 d. mūsų gimnazijoje vyko biologijos tiriamųjų darbų konferencija. Renginyje dalyvavo 1 – 3 gimnazijos klasių mokiniai. Jie pristatė tiriamuosius darbus įvairiomis biologijos temomis. Visi darbai buvo skirtingi ir įdomūs. Džiugu buvo matyti žingeidžių mokinių veidus, kurie įdėmiai klausėsi, diskutavo. Darbų pristatymų klausėsi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, direktorius, pavaduotojos, tėvai. Visi smagiai dalyvavo praktinėje konferencijos dalyje. Konferencijos organizatorė, biologijos mokytoja Janina Ašutaitytė, įdėjo daug darbo, jog paruoštų šį renginį. Tai matėsi vos įėjus į klasę: kabinete išradingai iškabinta foto galerija, atspausdintos skrajutės ir kt. Mokytojos paruošti mokiniai parodė puikias žinias, gebėjimus deramai parengti pristatymus, bei įdomiai pateikti informaciją. Kiekvienas jaunasis tyrėjas džiaugėsi atliktu darbu ir žada toliau bristi į nuostabų gamtos pažinimų ir įdomybių pilną tyrėjų pasaulį.

1c klasės mokinė Kamilė Ambrutaitytė

Paskutinis skambutis 2017

Gimnazistų išvyka į Vertimų stovyklavietę

Gimnazijos komanda dalyvavo prevenciniame renginyje

   Gegužės 9 d. Jurbarko kultūros centre vyko prevencinis renginys – respublikinės šaunių komandų varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“.

   Mūsų gimnazijos komanda, pasivadinusi „Eureka“, varžytuvėse pelnė artistiškiausios komandos nominaciją. Sveikiname ir dėkojame 2b klasės mokinėms Vikai Lukauskaitei, Emilijai Kazlauskaitei, Vasarei Pociūtei, Medai Jankauskaitei, Indrei Gasiūnaitei ir Akvilei Antanaitytei už labai šaunų pasirodymą.

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

Vaikų linijos telefonas