Pradžia Pasiekimai Olimpiados Respublikinės

Rajoninės olimpiados

XXII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

Sveikiname Juliją Vaitiekūnaitę už gerą meninį skaitymą XXII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje. Mokytoja Laima Stanislovaitienė.

X-XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada 
(įvyko 2014 m. kovo 7-8 d. Vilnius) 

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Saimonas Sonda

XI

Gitana Bajorinaitė 

Matematikos olimpiada
(įvyko 2014 m.  balandžio 14-15 d., Vilnius)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

VI

Žilvinas Pranaitis

IX

Laimina Juškienė

 Istorijos olimpiada
(įvyko 2014 m. balandžio 25-26 d., Vilkaviškis )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

VII

Simonas Mikšys

XII

Jonas Laurinaitis

 IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. kovo 28-29 d., Radviliškis )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

XXII

Tadas Karanauskas

X

Danutė Dzimidavičienė

 VII-VIII ir X-XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2014 m. balandžio 12 d., Druskininkai )

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Julija Vaitiekūnaitė

X

Svetlana Stankevičienė

Geografijos olimpiada
(įvyko 2014 m. gegužės 8-10 d. Šiauliai)

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Tadas Karanauskas

X

Birutė Pauliukienė

 Biologijos olimpiada 
(įvyko 2014 m. kovo 20-22 d. Alanta)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

XII

Neringa Jucevičiūtė

XII

Janina Ašutaitytė

 Respublikinė vienuoliktokų vokiečių k. olimpiada 
(2011 balandžio 8-9 d. Vilnius)

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Neringa Liutkevičiūtė

3G

  Ona Stanaitienė  

59-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada 
(2011 balandžio 7-8 d. Vilnius)

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Neringa Jucevičiūtė

1G

  Ina Nedelčenkienė 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
"Etninio tapatumo išraiška šiuolaikinėje aplinkoje“ 
(2011 m. balandžio 1-2 d. Alytus)

Vieta  

Mokinio (ės) vardas, pavardė  

Klasė  

Mokytojai 

II

Milda Pociutė

X

 Irena Petruitienė  

Respublikinė vienuoliktokų anglų kalbos olimpiada 
(2011 balandžio 1-2 d. Vilnius)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

 Lukas Tabulevičius

3G

   Jurgita Kazinevičienė 

44-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada 
(2011 kovo 24-26 d. Marijampolė)

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

Julija Jokšaitė

4G

   Janina Ašutaitytė  

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams
(2011 kovo 25-19 d. Vilnius) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

VI

Ignas Skrodenis

4G

  Danguolė Pavlavičienė  

49-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada 
(2011 kovo 17-19 d. Vilnius) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II

Neringa Jucevičiūtė

IX

 Aldona Norkuvienė  

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

Vaikų linijos telefonas