Rajoniniai konkursai   

IX–X (I–II gimnazijos) klasių mokinių anglų kalbos konkursas
(įvyko 2017 m. vasario 1 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

I

Austėja Dilytė

X

Jurgita Kazinevičienė

 Moksleivių meninio skaitymo konkursas
(įvyko 2017 m. vasario 6 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė  arba grupė

Grupė

Mokytojai

I

Gintarė Stanevičiūtė

IX-XII klasės

Jūratė Videikienė

III

Erika Alijošiūtė

IX-XII klasės

Jūratė Videikienė

I

Poetinė kompozicija

IX-XII klasės

Jūratė Videikienė

Jaunųjų filologų konkursas
(įvyko 2017 m. sausio 20 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Sekcija

Mokytojai

I

Justė Valaitytė

XII

Poezija

Vilija Bartusevičienė

I

Ugnė Krankauskaitė

XI

Proza

Jūratė Videikienė

IX–X (I–II gimnazijos) klasių mokinių anglų kalbos konkursas
(įvyko 2017 m. vasario 1 d.) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

I

Austėja Dilytė

X

Jurgita Kazinevičienė

Moksleivių meninio skaitymo konkursas
(įvyko 2017 m. vasario 6 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė  arba grupė

Grupė

Mokytojai

I

Gintarė Stanevičiūtė

IX-XII klasės

Jūratė Videikienė

III

Erika Alijošiūtė

IX-XII klasės

Jūratė Videikienė

I

Poetinė kompozicija

IX-XII klasės

Jūratė Videikienė 

Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso rajoninis turas 
(įvyko 2016 m. balandžio 1 d.)  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Tadas Meškauskas,

Egidijus Grygolaitis,

Domantas Sakalauskas,

Lukas Ignatavičius,

Karolis Gylys

4g.

Jonas Laurinaitis, Jolanta Gudelienė

IX-X (I-II gimnazijos) klasių mokinių anglų kalbos konkursas
(įvyko 2016 m. vasario 1 d. ) 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė 

Mokytojai

III

Viktorija Uksaitė

2 g.

Jurgita Kazinevičienė 

Moksleivių meninio skaitymo konkursas
(įvyko 2016 m. vasario 2 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė  arba grupė

Grupė

Mokytojai

I

Gintarė Stanevičiūtė

3g.

Jūratė Videikienė

III

Adomas Kulikauskas

2g.

Danguolė Pavlavičienė

I

Poetinė kompozicija:

Domantas Grabauskas, Lukas Ignatavičius, Guoda Mockaitytė, Laura Žičkutė

3-4 g.

Jūratė Videikienė

 Anglų kalbos meninio vertimo konkursas
(įvyko 2015 m. balandžio 14 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Viktorija Uksaitė

VIII-IX

Jurgita Kazinevičienė

II

Kotryna Ambrazaitytė

VIII-IX

Gitana Bajorinaitė

Diktanto rašymo IX klasėje konkursas
(įvyko 2015 m. balandžio 30 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Edvinas Sutkus

Laima Samoškienė

III

Greta Laurinaitytė

Laima Samoškienė

 IX-X (I-II gimnazijos) klasių mokinių anglų kalbos konkursas
(įvyko 2015 m. sausio 14 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

III

Kornelijus Zubrickas

X

Gitana Bajorinaitė

Jaunųjų filologų konkursas
(įvyko 2015 m. sausio 19 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Sekcija

Mokytojai

I

Paulė Vaitkutė

XII

Poezija

Vilija Bartusevičienė

 Rajoniniame Teisinių žinių konkurse "Temidė" gimnazijos komanda užėmė 1 v.  

Eil.Nr.
Vardas, pavardė
Klasė
Mokytojai
1.
Tadas Meškauskas
3a
 
 
Jonas Laurinaitis ir Jolanta Gudelienė
 
 
2.
Egidijus Grygolaitis
3a
3.
Nidijus Semaška
3b
4.
Rugilė Sabonytė
3a
5.
Dominyka Stanaitytė
3c

Jaunųjų filologų konkursas
(įvyko 2014 m. sausio 27 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Sekcija

Mokytojai

I

Raminta Grybaitė

XII

Publicistika-eseistika

Jolanta Norkūnienė

I

Paulė Vaitkutė

XI

Poezija

Vilija Bartusevičienė

Moksleivių meninio skaitymo konkursas
(įvyko 2014 m. sausio 31 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė  arba grupė

Klasė

Mokytojai

I

Urtė Laurinaitytė

IX-XII

Laima Samoškienė

III

Alina Levgardaitė

IX-XII

Laima Samoškienė 

Anglų kalbos meninio vertimo konkursas
(įvyko 2014 m. kovo 12 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Milda Saulina Videikaitė

VIII-IX

Asta Akutaitienė

Diktanto rašymo X klasėje konkursas
(įvyko 2014 m. balandžio 30 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Martyna Ambrazaitytė

Jolanta Norkūnienė

III

Tadas Karanauskas

Danutė Dzimidavičienė

LIETUVOS VAIKŲ IR MOKINIŲ TELEVIZIJOS KONKURSAS „DAINŲ DAINELĖ“
(įvyko 2013 m. gruodžio 16 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

Praėjo rajoninio konkurso atranką ir pateko į zoninį turą

Andrius Sabataitis

Gražina Mikšienė

Praėjo rajoninio konkurso atranką ir pateko į zoninį turą

Neringa Bukauskaitė

Gražina Mikšienė

Moksleivių meninio skaitymo konkursas
(įvyko 2013 m. vasario 15 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė  arba grupė

Klasė

Mokytojai

I

Arnas Ašmonas

4g.

Jūratė Videikienė

I

Meninė kompozicija: Modestas Jeronimas Jonikas,

Agnė Mišeikaitė,

Gabrielė Mockaitytė,

Monika Pavalkytė,

Julija Ravinytė

4g.

Jūratė Videikienė

II

Samanta Pinaitytė

3g.

Laima Samoškienė

Jaunųjų filologų konkursas
(įvyko 2012 m. sausio 31 d. )   

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Sekcija

Mokytojai

I

Raminta Grybaitė

X

Poezija

Jolanta Norkūnienė 

Moksleivių meninio skaitymo konkursas
(įvyko 2012 m. vasario 13 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė  arba grupė

Grupė

Mokytojai

I

Agnė Mišeikaitė

IX-XII

Jūratė Videikienė

I

Grupė mokinių

Meninė kompozicija

Jūratė Videikienė

II

Svajūnas Abromas

IX-XII

Danguolė Pavlavičienė,

Jūratė Videikienė

II

Ignas Kmita

IX-XII

Danutė Dzimidavičienė

III

Samanta Pinaitytė

IX-XII

Laima Samoškienė                                                      

Diktanto rašymo X klasėje konkursas
(įvyko 2012 m. vasario 29 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Neringa Jucevičiūtė

Milda Piliutienė

II

Aurelija Feizaitė

Jolanta Norkūnienė

II

Raminta Grybaitė

Jolanta Norkūnienė

Rašinio konkursas „Ką aš norėčiau pasakyti tremtiniui“
(įvyko 2012 m. birželio 13 d. Jurbarko kultūros centro mažojoje salėje)

Rajone vieta

Klasė

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

Rajoninio turo nugalėtoja

1G

Justė Dragūnavičiūtė

J.Laurinaitis

Rajoninio turo nugalėtoja

1G

Deimantė Gudelytė

D. Šimanskienė, M. Piliutienė

Rajoninio turo nugalėtoja

1G

Viktorija Murauskaitė

D. Šimanskienė, D.Dzimidavičienė

Rajoninio turo nugalėtoja

1G

Karolina Kirstukaitė  

D. Šimanskienė, M. Piliutienė

 

 

 Anglų kalbos meninio vertimo konkursas
(įvyko 2011 m. gruodžio 13 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Domantas Petrauskas

IX

Daiva Karčiauskienė

II

Simonas Tumšys

IX

Edita Rudzianskaitė

II

Simonas Mikšys

X-XI

Jurgita Kazinevičienė

III

Sandra Stiklioriūtė

X-XI

Lina Maskolaitienė

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

Vaikų linijos telefonas