Pradžia Parodos

Lauros Šventoraitytės darbų paroda

4D klasės mokinė Laura Šventoraitytė, eksponuoja savo kūrybinius darbus (lipant laiptais į 3 aukštą, mokytojų kambario pusėje). Piešiniai atlikti grafikos technika, naudojant paprastą pieštuką ir spalvotus pieštukus, vyrauja prislopintas, tarsi sendintas koloritas. Darbų temos mielos ir jaukios tarsi iš vaikystės pasakų. Laura nuo pat vaikystės daug piešia, baigė meno mokyklą, su ja visada eskizų bloknotas, taip pat ji domisi ir fotografija. Ateityje ji planuoja meno žinias gilinti dizaino srityje.

PARODA „MIŠKO BŪTYBĖS“

Nuo 2017 m. mūsų mokykloje lipant laiptais link aktų salės eksponuojami originalūs, turintys rytietiškos stilistikos atspalvių Justės Valaitytės 4G kūriniai. Justė baigė Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklą. Domisi daile nuo pradinių klasių. Taip pat jai labai patinka literatūra, skaito daug knygų, o tai formuoja jos netradicinį ir platų pasaulėvaizdį. Justė planuoja sieti savo ateitį su menu.

Darbelių paroda 2016

Gruodžio mėnesį technologijų kabinete vyko  darbelių paroda, kurią su ugdytiniais organizavo technologjų mokytojai I. Petruitienė ir A. Būblaitis.

Paroda – „Rudens improvizacijos“

Nuo 2016 m. spalio mėn. mokykloje, lipant link aktų salės eksponuojami  dailės 3G A ir 4G A akvarelės darbų paroda – „Rudens improvizacijos“.

Nejaukus gimnazijos bendrabučio fojė žydės pavasariška žaluma ne tik pavasarį

Mokiniai iš dizaino grupės: Balčiūnas Rokas, Bartkutė Neringa, Batarūnaitė Erika, Bernikaitė Beatričė, Jomantaitė Ugnė, Šventoraitytė Laura, Vaivadaitė Vaiva, Valaitytė Justė, Videikaitė Milda Saulina, Žičkutė Jogunda, bei keletas dailės studijos mokinių: Dilytė Austėja, Vaitiekūnaitė Julija 2016 pavasarį dekoravo bendrabučio sienas augaliniais motyvais, sukurdami jaukesnę aplinką mokykloje.

Už nuoširdų kūrybinį darbą jiems dėkoja mokyklos bendruomenė ir mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Daugiau įrašų...

1. 8:00-8:45