Pradžia Galerija Archyvas 2011-2012 m. m. Mokslo ir žinių diena!

Rugsėjo 1-osios šventė!

Mokslo ir žinių dieną gimnazijoje direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė pradėjo netradicinėmis šventinėmis pamokomis gimnazistams, mokytojams ir svečiams.

Kūno kultūros ir choreografijos mokytoja Reda Žemelienė pravedė smagią mankštą abiturientams. Antrų, trečių ir pirmų klasių gimnazistus skatino smagiu judesiu siekti pagrindinių tikslų.

Muzikos mokytoja Gražina Mikšienė  pakvietė gimnazijos bendruomenę dainuoti jungtiniame chore. Muzikinius rekordus fiksavo gimnazijos direktorius.

Istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis mokė pilietiškumo, ragino gerbti Lietuvos valstybės ir gimnazijos simbolius.

Kad pamoka buvo išmokta labai gerai, gimnazistai įrodė giedodami Lietuvos respublikos ir gimnazijos himnus.

Skambiomis dainomis  džiugino Edvardas Navickas, Julija Ravinytė, Marta Krikščionaitytė.

Renginio vedantieji Lukas Tabulevičius ir Silvija Bialoglovytė pristatė šventės svečius ir pakvietė juos tarti keletą sveikinimo žodžių. Gimnazistus pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Bučinskas, Vilniaus jurbarkiškių bendrijos prezidentas  Romas Dainius,  Jurbarko turizmo informacijos centro direktorė Vidmanta Marcinkevičienė.

Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius džiaugėsi nauja pradžia ir linkėjo visiems sėkmingų mokslo metų.

Renginio operatoriai Rokas Mockevičius ir Arūnas Baltrušaitis palaikė džiugią nuotaiką.

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40