Pradžia Galerija Archyvas 2010-2011 m. m. Viktorina

Viktorina „Šauniausias 1-mų klasių matematikas”

Šiais mokslo metais gruodžio mėnesį A. Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje vyko viktorina „Šauniausias 1-mų klasių matematikas”. Analogiškas renginys vyko 2009/2010 mokslo metais. Atlikta moksleivių apklausa apie pastarąjį renginį parodė, jog gimnazistams jis patiko, kas mus, renginio organizatorius (V.Steponkuvienę, A.Andriulaitienę, B.Galbogienę, D.Kondrotaitę ir E.Liutkevičienę), paskatino kažką panašaus padaryti šiemet. Rengdamos viktorinos programą turėjome tikslą užduotis diferencijuoti, ugdyti individualų požiūrį į pasirinktą temą, integruoti matematikos žinias į kitus mokomuosius dalykus bei savo gyvenimo aplinką. Užduotys nebuvo sunkios, tačiau reikalaujančios greitos orientacijos, sąmojo, o kai kurios susijusios su fizika, biologija ar geografija. Tiek viktoriną stebintys žiūrovai, tiek jos dalyviai buvo aktyvūs, azartiški. Renginį labai pagyvino mokytojos E. Liutkevičienės paruošta vaizdinė medžiaga, kuri buvo rodoma pertraukoje tarp viktorinos turų, bei mokytojos G.Mikšienės ruoštų mokinių atliekamos dainos. Nauja tai, jog programą vedė ne mokiniai, o mokytoja D.Kondrotaitė. Todėl viskas vyko sklandžiai, suprantamai ir solidžiai. Renginį stebėjo didelė dalis rajono matematikos mokytojų. Pastabų nesulaukėme. Nugalėtoju tapo 1 Ga klasės gimnazistas Raimondas Kiltinavičius. Norisi tikėti, kad „Šauniausio matematiko“ viktorina, laikui bėgant, taps tradiciniu renginiu gimnazijoje. Įkeliame keletą nuotraukų iš vykusios viktorinos.

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojų būrelio pirmininkė B.Galbogienė.

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40