Brandos atestatų įteikimo šventė 2017 m.

Iškilminga brandos atestatų įteikimo šventė vyks liepos 14 d. 16.00 val. Jurbarko kultūros centre.

Liepos 14 d. nuo 8.00 iki 14.00 val. abiturientai atvyksta į socialinės Renatos Streleckienės kabinetą (bendrabučio pastate), pasirašyti brandos atestatų apskaitos knygoje.

Administracija

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija - bazinė mokykla eksternams registruotis

Informuojame, kad Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo įsakymu bazine mokykla eksternams registruotis, 2017 metų mokyklinių brandos egzaminų pakartotinei sesijai organizuoti ir vykdyti, pakartotinės sesijos mokyklinių brandos egzaminų darbams vertinti bei lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį brandos egzaminą laikiusių kandidatų apeliacijoms nagrinėti paskirta Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija. Informacija teikiama telef. (8 447) 72 561, 72 562, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., faksas (8 447) 79 012, adresas – Vydūno g. 15, Jurbarkas.

INFORMACIJA EKSTERNAMS

Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo 2 punkte apibrėžta: „Eksternas – asmuo, įgijęs vidurinį išsilavinimą Lietuvoje ar užsienyje, arba užsienio šalies mokyklos vidurinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokinys, pageidaujantis laikyti brandos egzaminą.“

Skaityti daugiau

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija