Kalėdinis naktinis tinklinis 2019

Gruodžio 13 d. Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko „Kalėdinis naktinis tinklinis“. Dalyvavo septyniolika komandų.Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus.  Dėkojame pagrindinei varžybų organizatoriai Kamilei Pernarauskaitei ir fizinio ugdymo mokytojui Linui Klijūnui.

Kalėdinis tinklinio turnyras 2019

Gruodžio 10 d. Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos fizinio ugdymo mokytojų Remigijaus Brazaičio ir Lino Klijūno iniciatyva, sporto salėje  vyko „Kalėdinis tinklinio turnyras“. Dalyvavo septynios komandos. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti saldžiausiais prizais.

Skaityti daugiau

Dalios ir Jono Stankevičių atminimo krepšinio taurės varžybos 2019

Akimirkos iš Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos Dalios ir Jono Stankevičių atminimo krepšinio taurės varžybų, kurias organizavo R.Brazaitis, P.Valaitis, R.Žemelienė.

Skaityti daugiau

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinėse varžybos 2019

Gegužės 31 d. Klaipėdoje, kūno kultūros mokytojo Lino Klijūno treniruojami  Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinėse varžybose.

2019 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos

2019-04-30 diena vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą. Komandos nariai: Emilija Kazlauskaitė, Laura Kvietkutė, Gabija Štreimikytė, Meda Jankauskaitė, Ignas Taurazevičius, Tadas Čiauška, Aironas Zigmantavičius, Augustas Regesas.
    Kūno kultūros mokytojai Remigijus Brazaitis ir Linas Klijūnas

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija