2019 m. Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninėse varžybos

2019 m. Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio vaikinų zoninėse varžybose iškovojo III vietą. Kūno kultūros mokytojas Linas Klijūnas

2019 m. Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio (klasikinio) finalinės varžybos

Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos merginų komanda: Adrija Kučinskaitė ir Meda Karpavičiūtė dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio (klasikinio) finalinėse varžybose ir ten pasidalino 25-30 vietas. Kūno kultūros mokytojas Linas Klijūnas

2019 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio (klasikinio) finalinėse varžybose
   Merginų komanda iškovojo pirmąją vietą: Adrija Kučinskaitė ir Meda Karpavičiūtė, o vaikinų komanda antrąją vietą: Nojus Lužaitis ir Karolis Barčas.  Kūno kultūros mokytojas metodininkas Linas Klijūnas.

2019 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio varžybos

Kovo 5 d. gimnazijos sporto salėje vyko bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių finalinės tinklinio varžybos. Gimnazijos mergaičių komanda užėmė trečiąją vietą. Komandos vadovas Remigijus Brazaitis.

Finalinės tinklinio varžybos

2019 m. kovo 5 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų tinklinio finalinės varžybos, kuriose mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija