Protų mūšis „Moki žodį-žinai kelią“

Vasario 26 dieną vykęs Protų mūšis „Moki žodį-žinai kelią“ - tai dar vienas Lietuvių kalbos savaitės renginys, kuriame dalyvavo I klasių gimnazistai. Šauniai varžėsi 1d (2 vieta) ir 1e (1 vieta) klasės. Užduotis ruošė 2d klasė.

Paskaita – diskusija

III-IV klasių mokiniai dalyvavo Paskaitoje – diskusijoje „Prekybos žmonėmis problematika Lietuvoje – iššūkiai, pagalbos galimybės nukentėjusiems“. Paskaitą vedė Lietuvos Carito atstovė Vaida Matusevičiūtė. Susitikimą organizavo dorinio ugdymo mokytojos Irma Savickaitė ir Vita Klepikovienė.

Skaityti daugiau

Pagerbti Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos III klasių mokiniai, geriausiai pasirodę rajoninėse olimpiadose ir konkursuose

Kovo 6 d. gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė pasidžiaugė mokinių pasiekimais bei įteikė padėkos raštus rajoninių olimpiadų prizinių vietų laimėtojams:

Užgavėnės gimnazijoje 2020

Šventinę nuotaiką dovanojo Ia klasės persirengėliai kartu su auklėtoju S. Ambrazaičiu. Gimnazijos kieme bendruomenę šildė Užgavėnių muzika, žaidimai blynai ir arbata.
Šventės dalyviai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir sudegino Morę, pasidžiaugė kalendorinės žiemos pabaiga.

Susitikimas su keliautoju Aurimu Valujavičiumi

Mokinių tarybos pirmininkas Irmantas Norkūnas organizavo gimnazijos mokinių susitikimą su keliautoju Aurimu Valujavičiumi.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija