Europos pinigų savaitė

Kovo 25 - 31 d. vyko Europos pinigų savaitė, kurios proga Šiaulių bankas organizavo protmūšį, kuris buvo skirtas didinti finansinį raštingumą, ekonomikos žinias bei sužinoti įdomių faktų apie pinigus.  Žaidime dalyvavo 2c ir 2a klasių komandos.

Skaityti daugiau

Gimnazijos tarybos diskusija-susitikimas „Efektyvus savivaldos institucijų bendradarbiavimas“

Kovo 26 d. vyko mokinių tarybos ir gimnazijos tarybos diskusija-susitikimas „Efektyvus savivaldos institucijų bendradarbiavimas“. Dalyvavo Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijos savivaldos atstovai, mokinių tarybos pirmininkas Irmantas Norkūnas, gimnazijos tarybos pirmininkė Jurgita Kazinevičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė

Skaityti daugiau

„Makaronų tiltų“ statymo atrankinis čempionato turas

Per VGTU dieną mūsų gimnazijoje buvo doc. Gintauto Ambraso suorganizuotas „Makaronų tiltų“ statymo atrankinis čempionato turas. Jo metu mūsų gimnazistai ir rajono moksleiviai galėjo susipažinti su čempionato nuostatais, su inžinierinėmis tiltų konstrukcijomis ir varžytis tarpusavyje, kurių tiltas atlaikys didesnį svorį. Čempionate dalyvavo 7 komandos iš Jurbarko rajono mokyklų.

Skaityti daugiau

TIC projektas „It’s Kaunastic“

Kovo 21 d. prie Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos atvyko „It’s Kaunastic“ ženklais ir akiniuotais žmogeliukais išmargintas vilkikas. Tai - Kauno Turizmo informacijos centro įgyvendinamo projekto idėja – aplankyti Lietuvos miestų, miestelių mokyklas ir mokiniams parodyti Kauną kitaip. Tam sukurta 12 virtualių programų, kurias galima stebėti per virtualios realybės akinius, nuo aplinkos triukšmo atsiribojus ausinėmis.

Skaityti daugiau

Pedagogų seminaras „Raktai į sėkmę“

Pedagogų mokymo „Lions Quest“ seminaro „Raktai į sėkmę“, kuris vyko 2019 m. kovo 12-13 d., Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijoje, akimirkos.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija