Programa LIONS QUEST

Įgyvendindama LR Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendacijas, Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos bendruomenė nuo 2018 m. rugsėjo 1 dienos pradės įgyvendinti ilgalaikę prevencinę programą LIONS QUEST „Raktai į sėkmę“, skirtą vyresniųjų klasių mokiniams. Programos įgyvendinimo tikslai: geros mokyklinės aplinkos kūrimas, šeimos dalyvavimas, mokytojų profesinis ugdymas ir kita. Svarbus programos elementas – mokymosi tarnaujant metodika - projektai, kurie yra vykdomi kiekvienais metais ir yra integruojami į bendrą ugdymo turinio kontekstą.

Dokumentinio filmo kūrimo dirbtuvės

Balandžio 11-12 dienomis gimnazijoje vyko dokumentinio filmo kūrimo dirbtuvės. Dirbtuves vedė keturių „Sidabrinių gervių“ nugalėtojas (už filmus „Šventasis“ ir „Dešimt priežasčių“) režisierius Andrius Blaževičius ir charizmatiškasis dokumentinių filmų kūrėjas Marat Sargsyan (daug apdovanojimų pelnė jo dokumentinis filmas „Tėvas“). Daugeliui dalyvių užsiėmimai padėjo pažvelgti visiškai kitaip ne tik į kiną, bet ir į gyvenimą. Dvi dienas būrelis gimnazistų ne tik bendravo su menininkais, bet ir patys filmavo, analizavo. Galutinis rezultatas - keturi dokumentiniai filmai. Juos gimnazistai turės pabaigti patys. Laukite pakvietimo į premjerą!

Matematinio diktanto konkursas

Š. m. balandžio 10 dieną gimnazijos matematikos mokytoja Laimina Juškienė surengė ir pravedė matematinio diktanto konkursą. Dalyvavo 9d, 9e, 3M4 ir 4M4 grupių moksleiviai.

Dvyliktokų tarpe I-ąją vietą užėmė Ugnė Izokaitytė ir Auksė Virbauskaitė, II-ąją vietą užėmė Greta Laurinaitytė, III-iąją vietą užėmė Inga Foktaitė.

Vienuoliktokų tarpe prizininkais tapo: Mantas Širkevičius ( I vieta), Austėja Zokaitė ( II vieta), Jurgita Rėbnerytė , Miglė Venckutė ir Greta Nausėdaitė ( III vieta).

Pagyrimus gavo Ignas Kriaučiūnas 9d, Martynas Žičkus 9d, Ineta Žiurkutė 9e ir Alma Jucaitytė 9e.

„VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2018“ JURBARKO ANTANO GIEDRAIČIO – GIEDRIAUS GIMNAZIJOJE

Kovo 19 – 23 dienomis Lietuvoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių problemą. Prie šios iniciatyvos prisijungė ugdymo įstaigos, nevyriausybinės ir kitos organizacijos, kurios savo renginiais ir veiklomis prisidėjo prie saugesnės aplinkos kūrimo mūsų šalyje. Kaip teigia dr. Robertas Povilaitis, „organizuojant „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“, nekeliamas tikslas sumažinti patyčių per savaitę, o siekiama sukelti didelį rezonansą, kad visi, nuo kurių priklauso, kad patyčių būtų mažiau, pergalvotų savo elgesį, planus ir prioritetus.“

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija