Susitikimas su Jurbarko rajono vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene

Gegužės 14-15 dienomis mūsų gimnazijos 1-ųjų klasių mokiniai kartu su technologijų mokytojais bei mokyklos administracija suorganizavo susitikimą su Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja, vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene. Ji papasakojo apie architektės darbą, ko jam reikia, kas jame svarbu. Taip pat architektė parodė brėžinių pavyzdžius, kuriuose buvo pavaizduoti Jurbarko, Raudonės, Vytėnų, Smalininkų žemėlapiai bei tvarkymo planai. Susitikimas buvo įdomus ir prasmingas, sužinojome daug naujų dalykų. Esame dėkingi architektei už įdomų pasakojimą, suteiktas žinias.

Susitikimas su aplinkosaugininku

Gegužės 21 dieną susitikome su Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko agentūros vedėju Andriumi Šašiu. Jis mums papasakojo apie savo darbą ir pareigas. Aplinkos apsauga įprastai asocijuojasi tik su brakonieriais, tačiau po šio pranešimo sužinojome, kad aplinkos apsauga tai kur kas daugiau. Šis darbas turi daugybę sričių. Keletas iš jų yra: į aplinką išmetamų įvairių kenksmingų medžiagų kiekis, natūralūs resursai, atliekų tvarkymas, krašto apsauga.

Paskutinio skambučio šventė 2019

Paskutinio skambučio šventės akimirkos „Laiveliu - į vandenyną“.

Vokiečių kalbos diplomas 2019

Gegužės 14 dieną Vokietijos ambasadorės rezidencijoje Turniškėse mūsų gimnazijos mokinėms: AUSTĖJAI DILYTEI ir GABIJAI TELIŠAUSKAITEI buvo įteikti tarptautinio vokiečių kalbos egzamino Deutsches Sprachdiplom (DSD II) diplomai, įrodantys B2-C1 vokiečių kalbos mokėjimo lygį.

Europos diena 2019

2019-05-09 dieną mokykloje vyko sporto šventė ir istorijos viktorina skirta europos dienai paminėti. Šventėje dar dalyvavo Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokiniai.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija