Akcija „Maisto bankas“ 2017

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1D klasės moksleiviai 2017 m. spalio 21 d. dalyvavo labdaros ir paramos fondo akcijoje „Maisto bankas“ Jurbarko UAB prekybos centre MAXIMA X.
Bendradarbiaudami su labdaros atstovais gimnazistai ragino visuomenę paremti maistu sunkiausiai gyvenančius žmones, tokiu būdu skatindami visuomenės solidarumą bei pilietiškumą.

Skaityti daugiau

Prie „Maisto banko“ akcijos prisidėjo ir mūsų gimnazistai

Šį savaitgalį mūsų gimnazija kaip ir kasmet prisidėjo prie organizuojamos akcijos „Maisto bankas“, kurios metu savanoriai padėjo rinkti aukojamą maistą. Jos tikslas – padėti pamaitinti skurstančius Lietuvos gyventojus, mažinti maisto švaistymą, skatinti visuomenės solidarumą ir pilietiškumą.

1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakaras 2017-10-20

1-ų g. klasių mokiniai kartu savo auklėtojais rinkosi į susipažinimo vakarą. Visos klasės atskleidė savo kūrybiškumą ir išmonę ruošdami klasių prisistatymus. Turiningai praleisti laiką padėjo įdomios užduotys. Visus pradžiugino originalios dovanos klasė – klasei. Smagią nuotaiką sukūrė iš anksto pasiruoštos dainos.

Smalininkai biologijos renginys 2017-10-19

Biologijos mokytoja J. Ašutaitytė kartu su mokiniais dalyvavo mobilios mokslinės laboratorijos „MoMoLab“ edukacinėje programoje.

Aktoriaus Lukšo skaitymai 2017-10-18

Mūsų gimnazijoje lankėsi aktorius-skaitovas Raimundas Lukšas.

Š. m. spalio 18 dieną gimnazijoje per tris pamokas į aktų salę buvo sukviesti gimnazistai, trokštantys pasiklausyti aktoriaus skaitomų kūrinių fragmentų.

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija