Dailyraščio konkursas 2018

Gruodžio mėnesį gimnazijoje pasibaigė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų organizuotas dailyraščio konkursas „Rašom 2018!“, skirtas Simono Daukanto metams.

Skaityti daugiau

Vydūnas – žmogus sau, tautai, žmonijai

Atvira edukacinė veikla „Vydūnas – žmogus sau, tautai, žmonijai“, skirta Vydūno metams paminėti, kurią organizavo gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai V. Greičiūnienė, J. Norkūnienė, V. Bartusevičienė, D. Pavlavičienė, S. Ambrazaitis. Renginys vyko gruodžio 13 d. 13.00 val., Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Susitikimas su Benediktu Vanagu

Gruodžio 7-ąją dieną mūsų mokykloje viešėjo  vienas universaliausių lenktynininkų Baltijos šalyse, pasiekęs aukštų rezultatų ralio, žiedinių lenktynių, ralio maratonų ir bekelės varžybų trasose - Benediktas Vanagas.  Šis vizitas buvo skirtas 13 mokyklų visoje Lietuvoje, laimėjusių Benedikto projekte „Profesionalu būti verta“. Sutikimą organizavo 3C klasė, nes, kartu su auklėtoja Asta Zikiene, dalyvavo projekte ir sėkmingai laimėjo. Renginyje Benediktas dalinosi savo patirtimi, asmenine nuomone ir mielai bendravo su visais buvusiais salėje.

Pirmųjų klasių susipažinimo popietė 2018

Šių metų lapkričio 9 dieną gimnazijoje vyko pirmųjų klasių susipažinimo popietė. Renginį organizavo mokytoja Laimina Juškienė kartu su auklėjamąją I d klase.

Po žvaigždėtu dangum

2018 m. lapkričio 24 dieną gimnazijos mokiniai Gabija Armonaitė, Orestas Palšauskas, Dominyka Jokšaitė, Neringa Gailiūtė ir Mantas Širkevičius, kartu su fizikos mokytoju ekspertu (astronomijos būrelio vadovu) Antanu Kiniuliu, dalyvavo Vilniuje vykusioje jaunųjų astronomų viktorinoje „Po žvaigždėtu dangum“.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija