Gimnazistų dalyvavimas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio  skirtuose renginiuose

Užgavėnių šventė

Vasario 13 dieną gimnazistai rinkosi gimnazijos kieme esančioje aikštėje, tradiciškai atšvęsti Užgavėnių šventę. Gimnaziją aplankė Jurbarko Kultūros centro persirengėliai: Kanapinis su Lašininiu, čigonai, raganos ir velnias. Skambant muzikai šokome, stebėjome Kanapinio ir Lašininio kovą, triukšmingai vijome žiemą iš kiemo. Kad žiema tikrai būtų išvyta sudeginome Morę. Persirengėliai palinkėjo mokiniams nuotaikingai sutikti pavasarį.

Skaityti daugiau

Netradicinė pamoka–paskaita „Dizaino industrija“

Sausio 31 d. technologijų kabinete vyko netradicinė pamoka–paskaita „Dizaino industrija“, kurią organizavo gimnazijos administracija ir technologijų mokytoja Irena Petruitienė. Pamoką–paskaitą vedė buvusi mokinė kostiumų dizainerė, teatro bei kino dailininkė Rūta Lendraitytė Utalla.

Erika Matijošaitytė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija