Svečio iš Vokietijos ambasados viešnagė gimnazijoje

Rugsėjo 19 d. mūsų gimnazijoje viešėjo Vokietijos ambasados vokiečių kalbos mokymo koordinatorius ponas Alexander Schleich. Svečias susipažino su gimnazija, mokytojais, bendravo su gimnazijos administracija bei  pasveikino ir įteikė vokiečių kalbos egzamino Deutsches Sprachdiplom (DSD) I diplomus mūsų gimnazistams: Sirvydui Griškui, Gyčiui Pavalkiui, Kamilei Ambrutaitytei, Matui Kuzminskui, Gintarei-Gabrielei Gabšytei, Ditei Vaitekūnaitei, Viktorijai Braženko, Medai Karpavičiūtei. Sveikiname ir linkime sėkmės ruošiantis DSD II diplomo egzaminui.

Mokslo ir žinių diena 2019

Mokslo metų pradžios šventės vedantieji Aistė Dirdaitė ir Dainius Kavaliauskas pasveikino visus Mokslo ir žinių dienos proga bei pakvietė sugiedoti Lietuvos respublikos bei gimnazijos himnus. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarkiškių klubo prezidentas Romas Dainius ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius. Gimnazijos direktorius įteikė gimnazistams padėkos raštus už dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, renginiuose bei už labai gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį.

Brandos atestatų įteikimo šventė 2019

2019 m. liepos 13 d. Jurbarko kultūros centre, Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus 93-os laidos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo Seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarkiškių klubo prezidentas Romas Dainius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto technologijų mokslų daktaras, statybos fakulteto taikomosios mechanikos katedros docentas Arūnas Jaras.
   Brandos atestatai su pagyrimu buvo įteikti Austėjai Dilytei ir Gabrielei Zaronaitei.

Karjeros diena

Karštą birželio 13-osios dieną gimnazijoje šurmuliavo Karjeros diena. Jos metu, mokiniai noriai sprendė interaktyvius savęs pažinimo testus (planšečių pagalba), aktyviai gilinosi į plataus profesijų pasaulio klodus, analizavo esamą darbo rinką bei galimas jos ateities prognozes, diskutavo, kokios šiai dienai jau yra išnykusios, o kokios, spėjama, bus paklausios ateities profesijos, praktiškai išbandė paieškos įrankius, leidžiančius nepasiklysti plačiame, su karjeros, profesijos paieška susijusiame informacijos sraute.

Susitikimas su Jurbarko rajono vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene

Gegužės 14-15 dienomis mūsų gimnazijos 1-ųjų klasių mokiniai kartu su technologijų mokytojais bei mokyklos administracija suorganizavo susitikimą su Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja, vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene. Ji papasakojo apie architektės darbą, ko jam reikia, kas jame svarbu. Taip pat architektė parodė brėžinių pavyzdžius, kuriuose buvo pavaizduoti Jurbarko, Raudonės, Vytėnų, Smalininkų žemėlapiai bei tvarkymo planai. Susitikimas buvo įdomus ir prasmingas, sužinojome daug naujų dalykų. Esame dėkingi architektei už įdomų pasakojimą, suteiktas žinias.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija