Gedulo ir vilties diena 2018

Birželio 14 d. gimnazijos mokiniais kartu su dorinio ugdymo (etikos) mokytoja Alina Baltrušaitiene paminėjo Gedulo ir vilties dieną.

Varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“

2018 m. gegužės 17 d. Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijos komanda, kartu su socialine pedagoge Roma Kasparaitiene, dalyvavo prevenciniame renginyje šaunių komandų varžytuvėse „Visos pasakos baigiasi laimingai“. Renginyje dalyvavo daug Jurbarko rajono mokyklų bei svečiai iš Kaišiadorių ir Šakių. Visos komandos turėjo parengti namų darbus, t. y. žinomos pasakos šiuolaikinę vaidybinę improvizaciją atskleidžiančią patyčių, smurto temą. O pažangos valandoje „Atpažink, suprask, padėk“ liejosi ne tik dalyvių žinios, bet ir prakaitas...

Paskutinio skambučio šventė 2018

92-os abiturientų laidos Paskutinio skambučio šventės akimirkos:

Susitikimas su buvusia gimnaziste, poete Vitalija Pilipauskaite Butkiene

Gegužės 4 d. gimnazijos skaitykloje įvyko susitikimas su buvusia gimnaziste, literatūrologe, poete, lektore, dula, moteriškumo tyrinėtoja Vitalija Pilipauskaite Butkiene.

Vitalija 2015 m. laimėjo Rašytojų sąjungos organizuotą pirmosios knygos konkursą už išleistą poezijos rinktinę „Kvėpuoju“.

Renginys, skirtas Europos dienai paminėti 2018

Renginyje, skirtame Europos dienai paminėti, kurį organizavo istorijos mokytojai Birutė Genienė ir Jonas Laurinaitis dalyvavo svečias Petras Auštrevičius – diplomatas, Lietuvos politikas, nuo 2014 m. Europos Parlamento narys.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija