Inkilų paroda

Kalendorinis pavasaris jau atėjo, tačiau už lango spaudžia šaltukas. Nepaisant to, gamtos mylėtojai nekantriai laukia parskrendančių paukščių. Jų sutikimui reikia atsakingai pasiruošti: sukalti ir pakabinti inkilėlius įvairių rūšių sparnuočiams, todėl į darbą kibo ir gimnazijos mokiniai, mokytojai bei tautodailininkai. Gamybai reikalingas medžiagas parūpino Žydrūno Macaičio įmonė. Aktyviausiai inkilus meistravo mokytojas Bublaitis su devintos ir dešimtos klasės mokiniais. Jie sukalė 6 inkilus. Nuo jaunesniųjų stengėsi neatsilikti ir dvyliktokai. Vaidotas Levanauskas ir Rytis Ramonas pagamino po inkilą varnėnams. Į šią veiklą įsitraukė ir tautodailininkas Rimandas Plevokas, pagaminęs 4 estetiškus, visas taisykles atitinkančius inkilus. Dalyvių darbus buvo galima pamatyti kovo 13-ąją gimnazijoje vykusioje parodoje. Ji buvo skirta paukščių dienos devyniasdešimtmečiui paminėti. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems!

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija