Projektinis darbas – „Gatvės menas“

Mokyklos bendruomenė džiaugiasi puikia dailės mokytojos Jurgitos Davidavičienės iniciatyva

Dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė kartu su savo mokiniais papuošė gimnazijos pagalbinio pastato sieną puikia freska, panaudojant grafiti ir alseko technikas.

Tai 2 B klasės mokinio Giedriaus Malakausko projektinis darbas – „Gatvės menas“, kuriam padėjo ir Dovydas Jonelis, Gabrielė Tirlikaitė, Gabija Vasiliauskaitė, Ieva Andriukaitytė.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija