Paroda „Kosmosas“

Paroda „Kosmosas“, kurią surengė dailės mokytoja J.Davidavičienė kartu su savo mokiniais.

Dailės darbų paroda

Šie mokinių darbai papuošė mūsų mokyklą 2019 m. vasario mėnesį.

Įspūdinga paroda Jurbarko viešojoje bibliotekoje

Vasario 27 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo rajoninėje dailės olimpiadoje, kurios tema buvo „Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus“.

Skaityti daugiau

Karpinių paroda – „Gotikinis langas“

Šventiniu – Kalėdiniu - Naujametiniu laikotarpiu mokyklos langus puošė 1-4 klasių karpinių paroda – „Gotikinis langas“.

Skaityti daugiau

Technologijų darbų paroda „Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 10 – 14 dienomis sporto salės technologijų kabinete vyksta tradicinė gimnazijos moksleivių darbų paroda „Kalėdų belaukiant“. Parodos organizatoriai technologijų mokytojai I. Petruitienė ir A. Būblaitis.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija