Reljefinių kompozicijų paroda

Nuo 2018 m. gegužės mėn. mokykloje eksponuojama 2G klasių reljefinių kompozicijų paroda. Mokytoja Jurgita Davidavičienė

Tapybos paroda - „Piliakalnis“

Nuo 2018 m., mokyklos koridoriuje, eksponuojama 3-4 kl., dailės A lygiu besimokančių mokinių, aliejinės tapybos paroda - „Piliakalnis“. Mokytoja Jurgita Davidavičienė

Meninė kompozicija — „Tamsoje aš atrasiu save“

Nuo 2018 m. balandžio mėn. gimnazijoje eksponuojama 2d kl. mokinės meninė kompozicija — „Tamsoje aš atrasiu save“.

Darbų  paroda – „Simbiozė“

Nuo 2018 m. gegužės mėn. mokykloje eksponuojama gimnazistės darbų  paroda – „Simbiozė“.

Fotografijų paroda „Laiko ženklai fotografijoje“

Nuo kovo 6 d. Jurbarko krašto muziejuje veikia Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus 3 kl. gimnazistų fotografijų paroda „Laiko ženklai fotografijoje“. Paroda skirta Kovo 11-ąjai. Paroda veiks iki balandžio mėnesio vidurio.

Taip pat kviečiame mokykloje peržiūrėti fotografijas iš Gimnazistų žygio, skirto Lietuvos valstybės šimtmečiui pažymėti ir artėjančiam gimnazijos 100-to metų jubiliejui paminėti.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija