foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

MOKOMOJI – PAŽINTINĖ EKSKURSIJA „GAMTAMOKSLINIŲ TYRIMŲ PAMOKOS“

   Balandžio 12-ąją, pavasario atostogų dieną, gimnazijos biologai praleido turiningai. Lydimi biologijos mokytojos Janinos Ašutaitytės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Onutės Enčerienės, išvyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją Kaune.  

Skaityti daugiau

ORIGINALI FOTO SESIJA

      2016-12-02 2C klasės mokiniai su mokytojomis: J. Davidavičiene, B. Pauliukiene, R. Streleckiene vyko į edukacinę kelionę į Kauną. Aplankė anatomijos muziejų, M. Žilinsko dailės galeriją, bet daugiausia įspūdžių paliko apsilankymas individualių rūbų bei aksesuarų siuvimo iš natūralaus kailio ir odos įmonėje – „Roso-kailiai“. Čia mokiniai sužinojo apie kailių rūšis, šiuolaikines apdirbimo technologijas, kelionę iki siuvyklos, netradicinius modeliavimo būdus, gaminių asortimentą, reklamą, realizavimą.

      Labiausiai džiugino šios įmonės nuoširdus ir komunikabilus vadovas, kurio entuziazmo paskatinti mokiniai tapo modeliais.

 Gimnazistų edukacinė išvyka į Smalininkus ir Viešvilės gamtinį rezervatą

    Birželio ketvirtąją dieną 1c ir 1d klasių mokiniai keliavo į edukacinę kelionę. Pirmoji stotelė - Smalininkai. Mokiniai apsilankė Smalininkų vandens matavimo stotyje, muitinėje, kurioje muitininkas Fricas pravedė įdomias bei smagias pratybas, kurių metu mokiniai gilino komandinius įgudžius. Po griežtų Frico vykdomų pratybų mokiniai keliavo į Smalininkų pradžios mokyklą, kurioje turėjo galimybę dalyvauti senesnių laikų pamokoje.

Skaityti daugiau

Gimnazisčių kelionė į „Mažųjų nykštukų olimpinį kaimelį“

     Saulėtą antradienio dieną Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos mokinės kartu su soc. pedagoge D. Eidokaitiene keliavo į darželį „Nykštukas“. Ten vyko renginys „Mažųjų nykštukų olimpinis kaimelis“.

Skaityti daugiau

Pramogų dieną Vertimų stovyklavietėje

    Foto–video konkurso „Aš myliu Lietuvą“, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui laimėtojai vyko į pagrindinio prizo - pramogų dieną Vertimų stovyklavietėje, įveikiant stacionarias ir mobilias virvelines kliūtis - Primename laimėtojus:

Fotografijų grupėje
I vieta Vytautas Pikelis 4b
II vieta Paula Alminaitė 3c
III vieta Monika Raičiūnaitė 4g ir Eglė Sutkutė 4e
Video grupėje:
I vieta Marius Lukšys, Povilas Kačiušis, Rokas Tarasovas ir Arnas Jankevičius 1d klasė
Kiti moksleiviai, dalyvavę konkurse:
Lukas Bataitis 3f
Mantas Šimkus 3b
Martynas Žilinskas 3b
Laura Mitrauskaitė 3f

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija