foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jaunųjų žurnalistų kelionė į Vilnių

   Po atostogų, antradienį, lapkričio 7 dieną, mūsų gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelio narės, vadovaujamos mokytojos Violetos Greičiūnienės, vyko į sostinę. Ten aplankėme Lietuvos Respublikos Seimą, stebėjome, kaip dirba profesionalūs žurnalistai, dalyvavome Seimo posėdyje, susitikome su Seimo nariais, nuvykome į televizijos bokštą – svarbiausią televizijos programų transliuotoją.

Skaityti daugiau

Išvyka po Jurbarko rajono piliakalnius, skirta Europos paveldo dienoms pažymėti

   Vėsią, vėjuotą dieną (tokią kaip praėjęs penktadienis, 09-15), dauguma mokinių visais įmanomais būdais stengiasi nekišti nosies laukan, patys ištvermingiausi ir smalsiausi 3Gc klasės mokiniai: Greta Lukoševičiūtė, Aistė Rentelytė, Greta Izokaitė, Milda Valaitytė, Domantas Pocius, Kamilė Galdikaitė, Augustė Žemaitytė, Gabija Januškaitė, Marta Jovarauskaitė, Tadas Reičiūnas, Mykolas Povilauskas ir aš- Inga Filipsons, su auklėtoja Jurgita Davidavičiene, dalyvavome išvykoje, skirtoje Europos paveldo dienoms, po Jurbarko rajoną. Žvarbus oras nesutrukdė sklisti gerai nuotaikai ir aktyviai kopti į daugumos žmonių užmirštus piliakalnius. Pirmasis buvo bene populiariausias kalnas Jurbarke – Višpilis, žinomas kaip Bišpilis. Jis turi labai svarbią istorinę reikšmę, nes buvo vienintelis iš aplankytų, ant kurio stovėjo lietuvių pilis, o patys, pilėnai buvę labai narsūs kariai, ne kartą turėjo aršiai ginti šalį nuo užpuolikų. Istorikas, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas dr. Vytenis Almonaitis, keliavęs su mumis, pasakojo apie vieną skaudų mūšį, kuomet Kryžiuočiai su tūkstantine kariauna užpuolė višpiliečius, kurių buvo vos keli šimtai, ir visgi lietuviai laimėjo!

Skaityti daugiau

MOKOMOJI – PAŽINTINĖ EKSKURSIJA „GAMTAMOKSLINIŲ TYRIMŲ PAMOKOS“

   Balandžio 12-ąją, pavasario atostogų dieną, gimnazijos biologai praleido turiningai. Lydimi biologijos mokytojos Janinos Ašutaitytės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Onutės Enčerienės, išvyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją Kaune.  

Skaityti daugiau

ORIGINALI FOTO SESIJA

      2016-12-02 2C klasės mokiniai su mokytojomis: J. Davidavičiene, B. Pauliukiene, R. Streleckiene vyko į edukacinę kelionę į Kauną. Aplankė anatomijos muziejų, M. Žilinsko dailės galeriją, bet daugiausia įspūdžių paliko apsilankymas individualių rūbų bei aksesuarų siuvimo iš natūralaus kailio ir odos įmonėje – „Roso-kailiai“. Čia mokiniai sužinojo apie kailių rūšis, šiuolaikines apdirbimo technologijas, kelionę iki siuvyklos, netradicinius modeliavimo būdus, gaminių asortimentą, reklamą, realizavimą.

      Labiausiai džiugino šios įmonės nuoširdus ir komunikabilus vadovas, kurio entuziazmo paskatinti mokiniai tapo modeliais.

 Gimnazistų edukacinė išvyka į Smalininkus ir Viešvilės gamtinį rezervatą

    Birželio ketvirtąją dieną 1c ir 1d klasių mokiniai keliavo į edukacinę kelionę. Pirmoji stotelė - Smalininkai. Mokiniai apsilankė Smalininkų vandens matavimo stotyje, muitinėje, kurioje muitininkas Fricas pravedė įdomias bei smagias pratybas, kurių metu mokiniai gilino komandinius įgudžius. Po griežtų Frico vykdomų pratybų mokiniai keliavo į Smalininkų pradžios mokyklą, kurioje turėjo galimybę dalyvauti senesnių laikų pamokoje.

Skaityti daugiau

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija