ORIGINALI FOTO SESIJA

2016-12-02 2C klasės mokiniai su mokytojomis: J. Davidavičiene, B. Pauliukiene, R. Streleckiene vyko į edukacinę kelionę į Kauną. Aplankė anatomijos muziejų, M. Žilinsko dailės galeriją, bet daugiausia įspūdžių paliko apsilankymas individualių rūbų bei aksesuarų siuvimo iš natūralaus kailio ir odos įmonėje – „Roso-kailiai“. Čia mokiniai sužinojo apie kailių rūšis, šiuolaikines apdirbimo technologijas, kelionę iki siuvyklos, netradicinius modeliavimo būdus, gaminių asortimentą, reklamą, realizavimą.

Labiausiai džiugino šios įmonės nuoširdus ir komunikabilus vadovas, kurio entuziazmo paskatinti mokiniai tapo modeliais.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija