Gimnazisčių kelionė į „Mažųjų nykštukų olimpinį kaimelį“

Saulėtą antradienio dieną Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos mokinės kartu su soc. pedagoge D. Eidokaitiene keliavo į darželį „Nykštukas“. Ten vyko renginys „Mažųjų nykštukų olimpinis kaimelis“.

Su darželinukais, pasiskirstę komandomis, atlikę mankštą, keliavome prie jų pačių įsirengtų stovyklaviečių. Vienoje stovyklavietėje girdėjosi muzika, nes vaikai šoko. Kitoje - liejosi dažai, nes vaikai piešė. Dar kitoje skambėjo gitaros akordai. Pasibaigus mūsų laikui, gaila, bet turėjome atsisveikinti su vaikais, kuriems per trumpą laiką spėjome patikti, todėl nutarėme, kad dar tikrai sugrįšim!

Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos mokinė Erika Alijošiūtė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija