foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

PATVIRTINTA
Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos direktoriaus
2016  m. birželio 2 d. įsakymu  Nr. VO-107

 

Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją, perkėlimo mokytis į kitą mokyklą, išregistravimo bei pašalinimo iš gimnazijos tvarkos aprašas

Skaityti daugiau...

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija