Visiems būsimiems I (9) klasių mokiniams ir jų tėveliams bus organizuojamas motyvacinis pokalbis (numatomos šios datos):

Į I (9) klasę priėmimas vyks birželio 20 d. nuo 10 val.

Į I (9) klasę priėmimas vyks birželio 21 d. nuo 10 val.

Būsimų 1-ų kl. mokinių motyvacinio pokalbio laikai:

Skaityti daugiau

Informacija apie priėmimą į gimnaziją 2017-2018 m. m.

Į I (9) gimnazijos klasę priimami visi mokiniai baigę 8 klases.

Į III (11) gimnazijos klasę priimami baigę pagrindinę mokyklą – dešimt klasių.

Norinčiųjų mokytis gimnazijoje dokumentai priimami gimnazijos raštinėje iki 2017 m. birželio 15 d.

Asmuo, pageidaujantis pradėti mokytis, gimnazijos direktoriui pateikia:
• prašymą priimti mokytis pagal pateiktą formą;
• asmens dokumentą (kopiją);
• įgyto išsilavinimo pažymėjimą (kopiją);
• pažymą apie vaiko sveikatą (forma Nr. 027-1/a) iki rugsėjo 4 d.
Nurodytų dokumentų originalai turi būti pateikti iki 2017 m. birželio 15 d.

Į I (9) klasę priėmimas vyks birželio 20 d. nuo 10 val. (pagal atskirą grafiką, kuris bus paskelbtas gimnazijos svetainėje).

Priėmimo komisijai pateikiami dokumentai:
• Mokymosi pasiekimų pažymėjimas,
• Standartizuotų testų įvertinimo pažyma,
• pasiekimų neformaliame švietime pažymos, diplomai (olimpiados, konkursai, varžybos ir kt.).

Į I (9) klasę priėmimas vyks birželio 21 d. nuo 10 val. ( pagal atskirą grafiką, kuris bus paskelbtas gimnazijos svetainėje).

Priėmimo komisijai pateikiami dokumentai:
• Mokymosi pasiekimų pažymėjimas,
• Standartizuotų testų įvertinimo pažyma,

Į III (11) klasę priėmimas vyks birželio 22 d. nuo 10 val. (pokalbyje dalyvauja mokiniai su tėvais, kurie iš Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo arba dalykų metinio įvertinimo turi neigiamus balus).

Komisijai pateikiami dokumentai: Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas, pasiekimų neformaliame švietime pažymos, diplomai (olimpiados, konkursai, varžybos ir kt.).

Į III (11) pakartotinis motyvacinis pokalbis vyks (dėl objektyvių priežasčių negalėjusiems dalyvauti ir iš anksto suderinus) rugpjūčio 29 d. nuo 10 val.

Norinčiųjų mokytis 9-12 suaugusiųjų klasėse dokumentai priimami iki rugpjūčio 31d.

Informacija teikiama telefonu (8 44) 77 25 61 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PATVIRTINTA
Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos direktoriaus
2016  m. birželio 2 d. įsakymu  Nr. VO-107

Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją, perkėlimo mokytis į kitą mokyklą, išregistravimo bei pašalinimo iš gimnazijos tvarkos aprašas