1. JURBARKO ANTANO GIEDRAIČIO-GIEDRIAUS GIMNAZIJAI NUO 2017 M. RUGSĖJO 1 D. REIKALINGAS FIZIKOS MOKYTOJAS (-A)

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai su mokiniais bei tėvais;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.
  • Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas taikyti.

Kandidatai, pretenduojantys į fizikos mokytojo (-os) pareigybę turi pateikti:

• Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Pedagogo kvalifikaciją ir kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

Dokumentus su nuoroda „Dėl fizikos mokytojo darbo“ siųsti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba registruotu laišku adresu Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas

2. JURBARKO ANTANO GIEDRAIČIO-GIEDRIAUS GIMNAZIJAI NUO 2017 M. RUGSĖJO 1 D. REIKALINGAS PSICHOLOGAS (-Ė), DIRBTI 1 ETATU (SUTARTIS 2  METAMS)

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai su mokiniais ir tėvais;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.
  • Puikus informacinių technologijų žinojimas;
  • Darbo su jaunimu patirtis.

Kandidatai, pretenduojantys užimti šią pareigybę privalo pateikti šiuos dokumentus:

• Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką;

Dokumentus su nuoroda „Dėl psichologo darbo“  siųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   arba registruotu laišku adresu: Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija