foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. reikalinga (-as) dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja (-as), 0,5 etato.

   Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;

Puikūs bendravimo įgūdžiai su mokiniais bei tėvais;

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas taikyti.

   Kandidatai, pretenduojantys į dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos (-o) pareigybę turi pateikti:

Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

Pedagogo kvalifikaciją ir kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją;

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

  Dokumentus su nuoroda „Dėl dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos (-o) darbo“ siųsti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba registruotu laišku  iki 2019 m. liepos 12 d. adresu Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas.

    Pokalbis su pretendentais į dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos (-o) pareigybę numatomas 2019 m. liepos 16 d., 10 val.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija