Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. reikalinga (-as) dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja (-as), 0,5 etato.

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;

Puikūs bendravimo įgūdžiai su mokiniais bei tėvais;

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas taikyti.

Kandidatai, pretenduojantys į dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos (-o) pareigybę turi pateikti:

Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

Pedagogo kvalifikaciją ir kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją;

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

Dokumentus su nuoroda „Dėl dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos (-o) darbo“ siųsti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba registruotu laišku  iki 2019 m. liepos 12 d. adresu Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas.

Pokalbis su pretendentais į dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos (-o) pareigybę numatomas 2019 m. liepos 16 d., 10 val.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija