foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai nuo 2019 m. sausio 3 d. reikalingas  lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas, 1 etatu

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai su mokiniais bei tėvais;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.
  • Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas taikyti.

Kandidatai, pretenduojantys į lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojo (-os) pareigybę turi pateikti:

  • Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Pedagogo kvalifikaciją ir kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

Dokumentus su nuoroda „Dėl lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo darbo“ siųsti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   arba registruotu laišku  iki 2018 m. gruodžio 27 d. adresu Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas.

Pokalbis su pretendentais į lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo pareigybę numatomas 2018 m. gruodžio 28 d., 10 val.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija