Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai nuo 2018 m. lapkričio 21 d. reikalingas
socialinis pedagogas (-ė), dirbti 1 etatu,
2018-2020 mokslo metams

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;

Puikūs bendravimo įgūdžiai su mokiniais ir tėvais;

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Puikus informacinių technologijų žinojimas;

Darbo su jaunimu patirtis.

Kandidatai, pretenduojantys užimti šią pareigybę privalo pateikti šiuos dokumentus:

Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

Socialinio pedagogo kvalifikacinę kategoriją;

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

Dokumentus su nuoroda „Dėl socialinio pedagogo darbo“ siųsti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba registruotu laišku  iki 2018 m. lapkričio 19 d. adresu Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas.

Pokalbis su pretendentais į  socialinio pedagogo pareigybę numatomas 2018 m. lapkričio 20 d., 10 val.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija