Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. reikalingas užsienio (rusų) kalbos mokytojas, 0,5 etato

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai su mokiniais bei tėvais;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.
  • Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas taikyti.

Kandidatai, pretenduojantys į užsienio (rusų) kalbos mokytojo (-os) pareigybę turi pateikti:

• Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Pedagogo kvalifikaciją ir kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

Dokumentus su nuoroda „Dėl rusų kalbos mokytojo darbo“ siųsti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba registruotu laišku  iki 2018 m. liepos 10 d. adresu Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas.

Pokalbis su pretendentais į užsienio (rusų) kalbos mokytojo pareigybę numatomas 2018 m. liepos 12 d., 11 val.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija