Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Kūrybiškas mokinys

Mūsų mokykloje mokosi daug jaunų talentingų žmonių, bet jaunimas dažniausiai yra užsisklendęs, pasislėpęs tarp kompiuterių ir telefonų. Ne kiekvienas išdrįsta ateiti į mokyklą apsirengus taip, kad save reprezentuotų, ar dėvėtų uniformą. Ne visiems tai svarbu, kam reikia ką nors daryti specialiai. Daug moksleivių nenori išsiskirti iš visumos koncentruojasi į visai kitus dalykus...
Bet be galo smagu, kasdienybėje pamatyti įdomesnių asmenybių. Pažvelgus į tokį žmogų matai laisvės ir kūrybiškumo spindesį. Nebūtinai tas žmogus bus dizaineris, bet jis tikrai bus kūrėjas transliuojantis, savo gyvenimo filosofiją.

Vienas iš tokių žmonių yra 1b klasės mokinys Giedrius Malakauskas. Šio vaikino hobis jau keli metai – Bemiks dviračių sportas. Tai įtakoja ir jo įvaizdį. Giedrius labai draugiškas, jis visada pilnas originalių idėjų. Viena iš jų – sukūrė, ranka pieštų lipdukų kolekciją ir dovanoja juos žmonėms.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija