foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.ltMisija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Sužinoti daugiau

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Sužinoti daugiau

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Sužinoti daugiau

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU SKAITMENINIŲ TECHNOLOGIJŲ KOORDINATORIAI

   Gimnazijos direktoriaus 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. VO-78 ,,Dėl skaitmeninių technologijų administratorių paskyrimo“ (vadovaujantis Rekomendacijomis dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu, patvirtintomis LR švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. V-372) paskirti gimnazijos ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu skaitmeninių technologijų administratoriai (konsultuoja mokytojus ir mokinius IKT naudojimo klausimais):

              Žilvinas Nedelčenka, inžinierius programuotojas (kontaktai: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

              Algirdas Kazinevičius, inžinierius programuotojas, IKT mokytojas (kontaktai: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Tamo dienynas).

             Mokytojų ir mokinių konsultavimą IKT naudojimo klausimais koordinuoja gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui (tel. Nr. 8 447 72 562).

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija